مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۶۳۲۷
زمان انتشار : ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

محمدحسین قربانی:

مشارکت سپاه در مبارزه با قاچاق کالا دشمنان را مأیوس کرد/ سپاه در همه دولت‌ها کمک‌کار نظام بوده است

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری سپاه با همه دولت‌ها گفت: تصمیم رئیس‌جمهوری مبنی بر مشارکت سپاه در مبارزه با قاچاق کالا موجب شد تا کسانی که در تلاش بودند تخم نفاق را در کشور بکارند مأیوس و ناامید شوند.

به گزارش  محمدحسین قربانی با اشاره به مصوبه اخیر شورای عالی امنیت ملی مبنی بر همکاری سپاه با نیروی انتظامی در جهت مبارزه با قاچاق کالا در کشور اظهار کرد: سپاه با توجه به اقدامات ارزشمندی که از خود نشان داده ثابت کرده که در همه حال می‌تواند پشتیبان نظام برای توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور شود.

وی با اشاره به همکاری سپاه در دولت‌های اصلاحات، اصولگرایان و تدبیر و امید افزود: همکاری سپاه با دولت ربطی به دولت تدبیر و امید ندارد و همیشه سپاه در همه ابعاد کمک‌کار نظام و دولت بوده است و جدای از حاکمیت فعالیت نمی‌کند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با منطقی برشمردن تفکر رئیس‌جمهوری مبنی بر مشارکت سپاه در کنار نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق کالا گفت: همه ما از مجموعه یک نظام هستیم و بر ما تکلیف و وظیفه هست که با قاچاق کالا مبارزه کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در کنار هم قرار گرفتن حول منویات رهبری اثبات عقلانیت است بیان کرد: همه باید وحدت رویه را حفظ کنیم و با پرداختن به تولید و مبارزه با قاچاق توسعه اشتغال را در کشور شاهد باشیم.

قربانی بابیان اینکه باید به رشد ارزش‌افزوده و اشتغال در کشور بیشتر توجه کرد افزود: برای اینکه محوریت قانون اجرا شود باید تمام ارکان نظام در کنار یکدیگر قرار بگیرند و اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تأکید بر استفاده قوا از ظرفیت یکدیگر تصریح کرد: همه ما از ارکان یک کشتی هستیم و باید همه کمک کنیم تا راه نجاتی برای کشور در حوزه اشتغال و رونق اقتصادی بیابیم.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه استفاده از سپاه برای مبارزه با قاچاق کالا از تدابیر رئیس‌جمهوری بوده گفت: این تصمیم رئیس‌جمهوری موجب شد تا همه دشمنان و آن‌کسانی که در تلاش بودند تا تخم نفاق را در کشور بکارند و در فضای حاشیه‌سازی گام بردارند را مأیوس و ناامید کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی