مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۶۷۷۴
زمان انتشار : ۱۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

محمدحسین قربانی:

مسئولین وزارت ورزش و فدراسیون‌ها از مربیان گیلانی در کادر تیم‌های ملی استفاده کنند/کمتر استانی مانند گیلان دارای چنین ظرفیت بالایی در ورزش است

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان فردی خاک ورزش خورده و فنی است و به همین دلیل مشکلات ورزش را به خوبی می شناسند و توانسته به خوبی ورزش گیلان را مدیریت کند.

به گزارش  محمدحسین قربانی بابیان اینکه ورزشکاران گیلانی در عرصه‌های مختلف توانسته‌اند خوش بدرخشند اظهار کرد: کسب مدال‌های رنگارنگ در مسابقات آسیایی و جهانی نشان از تعهد و قدرت فنی بالای ورزشکاران گیلانی دارد.

وی با اشاره به خیل عظیم نیروی انسانی کارآمد در گیلان بیان کرد: استان گیلان دارای استعدادهای بالقوه فراوانی در عرصه‌های مختلف به‌ویژه ورزش است که نیاز است با شناسایی این استعدادها و آموزش مناسب بتوانیم بارورشان کنیم، کمی حمایت و توجه به این استعدادها می‌تواند باعث افتخارآفرینی ورزشکاران گیلانی در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی شود.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر بابیان اینکه درخشش ورزشکاران گیلانی در رقابت‌های آسیایی کاراته خیره کنند بود افزود: در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در قزاقستان، پنج کاراته کای گیلانی در عضویت تیم ملی ایران بودند که هر پنج ورزشکار موفق به کسب مدال شدند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد سه ورزشکار از شهرستان آستانه‌اشرفیه بودند که این نشان از حضور نیروهای کارآمد در شهرستان آستانه‌اشرفیه دارد گفت: در آستانه ورزشکاران خوبی نظیر قاسمی، عمومی و موسوی حضور دارند که باکمی حمایت از سوی متولیان استانمان می‌توانند در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برای استان و کشورمان افتخارآفرینی کنند.

قربانی بابیان اینکه کمتر استانی به‌سان گیلان دارای چنین ظرفیت بالایی در ورزش است افزود: شاید برخی استان‌ها در ورزش خاصی نظیر فوتبال یا کشتی سرآمد باشند ولی گیلان توانسته است در ورزش‌های مختلفی در کشور قدرت‌نمایی کند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه مسئولین وزارت ورزش باید توجه بیشتری به قهرمانان گیلانی نمایند افزود: شاهد هستیم که ورزشکاران گیلانی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی مدال‌های فراوانی برای کشورمان به ارمغان می‌آورند لیکن بااین‌وجود بعد از پایان دوره قهرمانی‌شان هنگامی‌که که پای به عرصه مربیگری می‌گذارند کمتر از آن‌ها در عرصه ملی استفاده می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه جا دارد مسئولین وزارت ورزش و همچنین فدراسیون‌ها بهای بیشتری به مربیان گیلانی بدهند و از آن‌ها در کادر تیم‌های ملی استفاده کنند افزود: استفاده از مربیان گیلانی در کادر تیم ملی باعث بالا رفتن انگیزه ورزشکاران جوان گیلانی نیز می‌شود و به‌عنوان‌مثال باوجود خانم قاسمی و آقای حسنی پور در کادر فنی تیم ملی کاراته شاهد بودیم که ورزشکاران گیلانی باانگیزه بیشتری توانستند کسب مدال کنند.

وی بابیان اینکه رهنما از مدیران موفق دولت یازدهم بوده است اظهار کرد: ایشان فردی فنی است و خاک ورزش را خورده است به همین دلیل مشکلات ورزش را به‌خوبی می‌شناسد و توانسته است ورزش گیلان را به‌خوبی جمع کند لیکن نیاز است ورزش در عرصه‌های مختلف گسترش بیشتری داشته باشد.

قربانی با اشاره به اینکه جذب اعتبارات در ورزش نیز مقوله‌ای مهم است افزود: با همراهی همکارانمان در مجمع نمایندگان گیلان تلاش خواهیم کرد در دولت دوازدهم اعتبارات بیشتری برای ورزش گیلان اخذ کنیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟