مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۵۱۵۸
زمان انتشار : ۱۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳

جبار کوچکی نژاد:

مسئولین سازمان هدفمندی یارانه‌ها سالانه بین ۸۰ تا ۸۵ هزار میلیارد تومان از جیب مردم پول برداشت می‌کنند

پیرامون منابع سازمان هدفمندی باید ۱۰ درصد یارانه به تولید و آن هم به بخش خصوصی اختصاص داده می‌شد که حتی این منابع بلاعوض بود اما با این‌حال ما جایی را سراغ نداریم که این منابع بلاعوض پرداخت شده باشد.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت با اشاره به تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تخلفات عدیده‌ای در این سازمان رخ داده است.

وی تأکید کرد: به‌عنوان مثال پیرامون منابع سازمان هدفمندی مقرر بوده ۲ هزار میلیارد تومان از منابع موجود در موضوع اشتغال هزینه شود و یا اینکه ۷ الی ۸ هزار میلیارد تومان به بخش بهداشت تخصیص داده شود؛ در صورتی‌که ما شاهدیم این منابع در جای دیگری خرج شده است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: همچنین پیرامون منابع سازمان هدفمندی باید ۱۰ درصد یارانه به تولید و آن هم به بخش خصوصی اختصاص داده می‌شد که حتی این منابع بلاعوض بود اما با این‌حال ما جایی را سراغ نداریم که این منابع بلاعوض پرداخت شده باشد.

رئیس «هئیت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها» در مجلس اظهار داشت: پیش‌بینی ما این است که مسئولین سازمان هدفمندی یارانه‌ها بین ۸۰ تا ۸۵ هزار میلیارد تومان از جیب مردم به‌طور سالانه پول برداشت می‌کنند و بازپرداخت این مبلغ کمتر از ۴۰ هزار میلیارد تومان است و با این‌حال ما مشاهده می‌کنیم که دولت شب پرداخت یارانه‌ها را، شب غم‌انگیزی می‌نامد. لذا با این‌حال باید خطاب به دولتمردان گفت که شما شبی که دارید به مردم یارانه می‌دهید باید شرمنده باشید که چرا یارانه مردم را کم می‌دهید.

کوچکی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها یکی از سنگین‌ترین تحقیق و تفحصات اخیر مجلس خواهد بود که امیدواریم بتوانیم ظرف مدت شش ماه نتایج این تحقیق و تفحص را به صحن علنی مجلس ارائه کنیم.

میزان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار