مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۲۶۹۸۳
زمان انتشار : ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

ذبیح نیکفر:

مسئولین در رفتارها، پیگیری‌ها و اعمال‌ها دقت کنند تا آثار ارزشمند برجا بماند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: از تمامی مسئولین انتظار داریم در کارهای خودشان دقت داشته باشند زیرا از رفتارها، پیگیری‌ها و اعمال ما؛ آثار به‌جا می‌ماند که باید ارزشمند باشد.

به گزارش   ذبیح الله نیکفر عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار سیاهکل که در سالن مهیار دیلمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیاهکل برگزار شد، با تشکر از زحمات اعضای شورا، شهرداران، نمایندگان و مسئولین گذشته، اظهار کرد: تلاش های مسئولین گذشته موجب شد تا بتوانیم مسیری را سپری کنیم که بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم که منجر به تحول در منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به انتخاب نیک بین به عنوان شهردار سیاهکل، گفت: بهترین اتفاق در شهرستان سیاهکل افتاد و هر پنج نفر اعضای شورای اسلامی شهر سیاهکل به اتفاق شهرداری با تحصیلات و وجدان کاری خوب را انتخاب کردند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل بابیان اینکه از امروز نیکفر در کنار نیک بین است، تصریح کرد: من در مسئولیت نماینده مجلس در کنار شورا و شهردار سیاهکل و دیلمان هستم تا این شهرستان به‌جایگاه واقعی خود برسد.

نیکفر بابیان اینکه سیاهکل و بخش دیلمان و پیرکوه دارای تاریخی کهن هستند، خاطرنشان کرد: شهرستان سیاهکل بهترین شرایط خدادادی و طبیعی را دارد و امیدوارم با تلاش مسئولین فرهیخته به‌جایگاه واقعی آن برسانیم.

وی گفت: از تمامی مسئولین انتظار داریم در کارهای خودشان دقت داشته باشند زیرا از رفتارها، پیگیری‌ها و اعمال ما؛ آثار به‌جا می‌ماند که باید ارزشمند باشد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل ضمن تشکر از مردم، ارتش، سپاه و بسیج ابراز کرد: ارتش و سپاه و بسیج مردمی در کنار یکدیگر زحمات زیادی برای زلزه زدگان کشیدند.

نیکفر افزود: امام خمینی (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود و سپاه به واقع پس از انقلاب اسلامی ایران در تمامی عرصه‌هایی که به آن نیاز بود با جدیت ورود کرد و تمام توان خود را به وسیله بسیج مردمی به کار برد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی