مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۸۲۶۵
زمان انتشار : ۲۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

محمدحسین قربانی:

مسئولیت امروز دولتمردان خون بهاء شهدا است/ توجه به برنامه ششم، اسناد بالادستی و سند چشم‌انداز شرط موفقیت دولت است

رئیس مجمع نمایندگان گیلان مسئولیت و پست امروز دولتمردان را خون بهاء شهدا نام برد و گفت: اگر دولت به برنامه ششم، اسناد بالادستی و سند چشم‌انداز توجه کند موفقیت‌هایی حاصل خواهد شد.

به گزارش  محمدحسین قربانی  هفته دولت را تلنگری برای همه دولتمردان و مسئولین نام برد و اظهار کرد: دولتمردان ما باید الگوی خود را عملکرد و رفتار شهیدان باهنر و رجایی قرار دهند.

وی بابیان اینکه دولتمردان ما باید عظمت و بزرگی شهدای ما را الگو قرار دهند، افزود: دولتمردان ما باید بدانند بر چه جایگاهی نشسته‌اند و به کدام مسند و مقام تکیه زده‌اند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه مسئولیت امروز دولتمردان خون‌بهای شهدا است گفت: دولتمردان ما باید با اقدام معقولانه و با اخلاص خدمت به مردم را از شهیدان رجایی و باهنر درس بگیرند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با آرزوی توفیق برای دولت دوازدهم، گفت: مردم به اشاعه یک تفکر و شعار رأی داده‌اند و آقای رئیس‌جمهور هم باید بر اساس همان گرایش و سلایق رفتار کند.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دولت معرفی‌شده روحانی بر اساس سلایق و شعارهای وی بود، گفت: مجلس شورای اسلامی نیز نهایت همکاری را با دولت کرده و با رأی اعتماد به وزرا راه را برای خدمت بیشتر دولت همراه کرد.

قربانی بابیان اینکه تصور مجلس شورای اسلامی بر این است که برنامه وزرا بر اساس مؤلفه‌های کنترل بر برنامه ششم، سند چشم‌انداز و اسناد بالادستی بوده است، تصریح کرد: دول باید حول این سه محور حرکت کند و اگر این موارد در برنامه عملیاتی وزرا نیز دیده شود یقیناً موفقیت‌هایی حاصل خواهد شد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در خانه ملت با تأکید بر اینکه دولت باید بتواند در چارچوب قانون، برنامه ششم و سند چشم‌انداز گام‌های مستحکمی را بردارد، خاطرنشان کرد: دولت باید تعهداتی را که برنامه ششم برایش تعریف کرده ازجمله رشد ۸ درصدی، سرمایه گزاری خارجی، ایجاد اشتغال ۱ میلیون نفر شغل در سال تحقق پیدا کند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه دولت باید با توجه به اقتصاد مقاومتی اقتصاد کشور را مستحکم کند، افزود: دولت می‌تواند با بهره‌گیری صحیح از اقتصاد مقاومتی رکود، وضعیت معیشت و اشتغالی را که جامعه را رنج می‌دهد عبور کند و جامعه به آرامش برسد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی