مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۸۵۸۳
زمان انتشار : ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۳

جبار کوچکی نژاد:

مسئولان استان گیلان نگاه خصمانه‌ خود نسبت به رسانه‌ها را تغییر دهند

رئیس فراکسیون مطبوعات مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکایت‌های پی در پی مسئولان استان از رسانه‌ها گفت: رسانه‌های منتقد دلسوزان نظام هستند که با هدف بهبود شرایط انتقادات خود را مطرح می‌کنند و نگاه خصمانه‌ مسئولان نسبت به آن‌‌ها باید تغییر کند.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به نقش خبرنگاران در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جراید، خبرگزاری‌ها، مطبوعات و تمام کسانی که در حوزه خبررسانی نقشی برعهده دارند در شفاف‌سازی عملکرد مسئولان کشور نقش به‌سزایی دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه خبرنگاران در تمام نظام‌های جهانی به‌ویژه در نظام جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی دارند افزود: امروز در عصر ارتباطات مسئولان و مدیران باید به این باور برسند که راهی برای پنهان کاری وجود ندارد و نباید نگاه خصمانه‌ای نسبت به حوزه خبری و خبرنگاران داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در عصر حاضر افشای اطلاعات در بخش‌های دولتی و غیردولتی گاهی توسط نیروهای غیررسمی بخش مورد نظر انجام شده و به‌صورت شایعه و با مطالبی ضدارزشی منعکس می‌شود.

رئیس فراکسیون مطبوعات مجلس شورای اسلامی با اشاره به عصر اطلاعات و پیشرفت تکنولوژی بیان داشت: تغییر نگاه مدیران و مسئولان به خبرنگاران نه به‌عنوان قشری که در جهت افشای اطلاعات مطلبی را منعکس می‌کنند می‌تواند مانع انتشار مطالب کذب و شایعه پراکنی شود.

کوچکی‌نژاد درباره رسانه‌های منتقد در حوزه‌های مختلف گفت: رسانه‌های منتقد نسبت به مدیریت سیستم و وضع موجود دلسوزان نظام هستند که با هدف بهبود شرایط، انتقادات خود را مطرح می‌کنند و مسئولان مربوطه نباید با نگاهی خصمانه پای این قشر از خدمتگزاران و  دلسوزان نظام را به دادگاه بکشانند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت