مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۸۰۱۱
زمان انتشار : ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

حسن خسته بند:

مردم گیلان از دولت انتظار حل مشکل اشتغال در استان را دارند

نماینده مردم شهرستان بندرانزلی گفت: درصد بسیار بالایی از مردم گیلان به رئیس‌جمهور منتخب رأی دادند، پس مردم گیلان از دولت انتظار دارند تا مشکل اشتغال جوانان در استان حل شود.

به گزارش   حسن خسته بند ضمن تبریک به مناسبت عید سعید فطر با اشاره به شعار علیه رئیس‌جمهور در مصلی تهران اظهار کرد: این‌گونه حرکات را هیچ فردی تأیید نمی‌کند و به‌گونه‌ای موجب شادی دشمنان جمهوری اسلامی می‌شود.

وی با تشریح لفظ فرمان آتش به اختیار از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: با توجه به رهنمودها و توضیحات رهبر معظم انقلاب در مورد اینکه آتش به اختیار چه معنایی دارد باید در راستای این فرمایشات حرکت کنیم.

نماینده مردم شهرستان بندرانزلی در مجلس با اشاره به مسافرت معاون اول رئیس‌جمهور به گیلان خاطرنشان کرد: درصد بسیار بالایی از مردم گیلان به رئیس‌جمهور منتخب رأی دادند و می‌توان این موضوع را از آمارها مشاهده کرد پس مردم گیلان از دولت انتظار دارند تا مشکل اشتغال جوانان در استان حل شود و همچنین دولت نگاه ویژه‌ای به تیم‌های فوتبال گیلانی داشته باشد.

خسته بند درباره روند اجرای پروژه میلیاردی آب‌رسانی روستایی گفت: جلسه‌ای با مسئولین آب منطقه‌ای جهت رفع مشکلات آب‌رسانی کشاورزان شهرستان و بررسی روند اجرای پروژه میلیاردی آب‌رسانی روستایی تشکیل شد.

وی افزود: جلسه با مدیرعامل آبفای استان، معاونین و ریاست آبفای انزلی در خصوص اجرای طرح بازسازی برخی از نقاط شهر و اتصال آن به تصفیه‌خانه‌های شهرستان جهت پیگیری تسهیلات سفر تابستانی، حضور انبوه گردشگران، ساماندهی ناجیان غریق برگزار شد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس با اشاره به برگزاری نشست مشترک با مدیرکل بنادر و دریانوردی، استاندارد، فرماندار، دامپزشکی و معاونت مربوطه منطقه آزاد انزلی گفت: این نشست در اداره کل بندرها و دریانوردی گیلان به‌منظور رفع موانع و مشکلات تجار در جهت تسهیل در امر ورود کالا و رفع مشکلات صورت گرفت.

خسته بند به بازدید از طرح‌های عملیات نجات تالاب انزلی به همراه فرماندار انزلی اشاره کرد و افزود: به‌منظور اجرای لایروبی شنبه‌بازار روگا، ایجاد فضای سبز، مجموعه تفریحی اعتباربخشی ۸  میلیارد به ۱۳ روستای غرب انزلی، برق‌رسانی و لوله گزاری تا هفته دولت انجام خواهد شد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس بابیان اینکه در شهرستان دو تصفیه‌خانه وجود دارد گفت: برای نصب دستگاه‌های تصفیه‌خانه غازیان حدود ۸۰ میلیارد هزینه نیاز است.

وی به لزوم ساخت آزمایشگاه در بندر انزلی اشاره کرد و افزود: توسط سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اداره کل بندرها و دریانوردی و همچنین به دلیل تسریع کارهای آزمایشگاهی، ساخت این آزمایشگاه ضرورت دارد و مصوبات جلسات مربوط می‌بایست پیش از برگزاری جلسات پیگیری شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟