مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۱۸۲۶۶
زمان انتشار : ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

محمود شکری:

مردم و مجلس با رای خود حجت را بر دولت تمام کرده اند/ دولت به قول‌های قبل انتخابات و ایام رای اعتماد به وزرا جامه عمل بپوشاند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و مجلس با رای خود حجت را بر دولت تمام کرده اند، گفت: دولت به قول های قبل انتخابات و ایام رای اعتماد به وزرا جامه عمل بپوشاند.

به گزارش  محمود شکری با بیان اینکه مردم در انتخابات ریاست جمهوری با رای قاطع خود از دولت حمایت کردند، اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با رای قاطع به وزرای پیشنهادی حجت را بر دولت تمام کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه مردم و مجلس کاری که مربوط به خود بود را برای دولت انجام داده است افزود: پیام بزرگ رای مردم به آقای روحانی و مجلس به وزرای پیشنهادی در طول انقلاب بی نظیر بوده است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: رای بالای مردم و مجلس به رئیس جمهور و کابینه آن بیانگر این است که باید اهتمام ویژه به برنامه ششم و منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت باید هرچه سریعتر برنامه های خود را شروع کند و مردم را از مشکلات نجات دهد.

شکری با بیان اینکه انتظارات زیادی از دولت دوم روحانی برای مردم و مجلس وجود دارد، تصریح کرد: دولت باید به تمامی قول هایی که در قبل از انتخابات و در ایام رای اعتماد به وزرا داده را جامه عمل بپوشاند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان از وجود وزرای با تجربه در دولت دوازدهم ابراز خورسندی کرد و گفت: امیدواریم مشکلات حوزه اشتغال و تولید مردم حل شود و معیشت مردم رضایت بخش شود.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟