مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۲۶۴۸۱
زمان انتشار : ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰

محمدمهدی افتخاری:

مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند

افتخاری با اشاره به اینکه چگونه ۲۱ سال است که شهری فاضلاب ندارد گفت: باید مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند.

به گزارش  محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای برنامه ریزی گیلان با انتقاد به اینکه همیشه چنین جلساتی برگزار میشود اما مشکلات هنوز حل نشده است، گفت: از مردم خجالت می‌کشم. مردم تشنه صداقت هستند و همین مردم بودند که به ما عزت دادند و اکنون خواهان روشنگری و شفافیت در عمل و گفتار هستند.

وی با اشاره به پروژه شفت، ملاسرا، زنجان گفت: برای این پروژه ملی بودجه مناسبی در نظر نمی‌گیرید، در حالی که اجرا شدن این پروژه شاهد رونق اقتصادی و گردشگری در استان و شهرستان خواهیم بود.

افتخاری با اشاره به اینکه چگونه ۲۱ سال است که شهری فاضلاب ندارد گفت: باید مدیرانی که خلاف منافع مردم و انقلاب کار می‌کنند از دستگاه‌ها خارج شوند. چگونه می‌شود مدیری در استان فاسد باشد و همان مدیر را در استان دیگر سمت دهند.

وی در پایان گفت: دستگاه‌های نظارتی کارشان را باید دقیق انجام دهند. ما همه جوابگوی مردم هستیم و مدیرانی که اعتماد را از مردم می‌گیرند باید برخورد شود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار