مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۲۶۹۳
زمان انتشار : ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

ولی داداشی:

مخالف عرضه هرگونه مواد مخدر دولتی هستم / کابینه دولت دوازدهم جوان، متخصص و متعهد باشد

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با عرضه هرگونه مواد مخدر دولتی مخالف هستم و پس از شروع مجلس، این موضوع را در صحن علنی مجلس قرار است با جدیت پیگیری کنم.

به گزارش  ولی داداشی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اینکه کابینه دولت دوازدهم باید جوان باشد، اظهار کرد: منظور از کابینه جوان یک کابینه کارآمد است که به اشتباه، برداشت برخی از رسانه‌ها از کابینه جوان حضور وزاری ۲۰ ساله در وزارتخانه‌ها است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در بحث انتخاب کابینه جدید و انتصابات از دولت حمایت می‌کند، تصریح کرد: مجلس نیز می‌خواهد در کنار برطرف شدن بحران بیکاری، کشور در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارد.

وی برطرف کردن بحران بیکاری و قرار گرفتن کشور در مسیر توسعه و پیشرفت را مستلزم داشتن وزرای کارآمد، متخصص و متعهد دانست و خاطرنشان کرد: بر اساس رأی زنی‌های که با فراکسیون مستقلان مجلس انجام داده‌ایم رأی اعتماد به کابینه جوان، متخصص و متعهد در دستور کار ما قرار گرفته است.

داداشی تخصص و تعهد را لازم و ملزوم یکدیگر دانست و اظهار داشت: اگر مسئولی متخصص باشد و متعهد نباشد یا متعهد باشد و متخصص نباشد وجود چنین مسئولی در وزارت‌خانه آسیب‌های جبران‌ناپذیری به کشور و دولت وارد می‌کند.

* مخالف عرضه هرگونه مواد مخدر دولتی هستم
نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تخفیف مجازات برای حاملان و قاچاقچیان مواد مخدر در شرایط کنونی لازم نبود، اظهار کرد: رأی مثبت تعدادی از نمایندگان به اصلاحیه قانون مبارزه با مواد مخدر در کوتاه‌ترین زمان ممکن آسیب‌های بزرگی به حریم خانواده‌ها وارد می‌کند.

وی با بیان اینکه شاهد چندین میلیون معتاد در کشور هستیم و این آسیب‌ها از قبل حاملان مواد مخدر به وجود آمده که در حال آسیب زدن به کشور هستند، گفت: با این شرایط فعلی قاچاق مواد مخدر در کشور زیاد است و با تخفیف قانون مبارزه با مواد مخدر تعداد حاملان و قاچاقچیان مواد مخدر در کشور چندین برابر می‌شود.

داداشی با تصریح براینکه یکی از اعضای کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی ادعا کرده‌اند که می‌خواهند کوپن مواد مخدر دولتی در بین معتادان عرضه کنند، تصریح کرد: با عرضه هرگونه مواد مخدر دولتی مخالف هستم و پس از شروع مجلس، این موضوع را در صحن علنی مجلس قرار است با جدیت پیگیری کنم.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اذعان براینکه عرضه مواد مخدر دولتی چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب کار درستی نبود، خاطرنشان کرد: بعضی‌ها در داخل مرزهای کشور با عرضه مواد مخدر دولتی می‌خواهند بگویند که شاه ملعون کار درستی می‌کرد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟