مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۳۲۰۱۷
زمان انتشار : ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

حسن خسته بند:

محل وقوع تصادف سانچی پرخطرترین منطقه دریایی بود/ بازخوانی جعبه سیاه دو کشتی نیازمند پروسه یک‌ماهه است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی محل وقوع تصادف کشتی سانچی را از پرخطرترین منطقه دریایی برشمرد و گفت: تمامی شواهد، اسناد و مدارک نشان می‌دهد که کشتی سانچی در مسیر کره جنوبی درحرکت بوده است.

به گزارش  حسن خسته بند با اشاره به سانحه تصادف کشتی سانچی و کشته شدن ۳۲ خدمه آن اظهار کرد: ضایعه درگذشت هم‌وطنانمان در سانحه کشتی سانچی همگان را متأثر کرد و علاوه بر ملت ایران مصیبتی سنگین برای ما و مردم بندرانزلی به شمار می‌رود.

 وی با تاکید بر اینکه کشتی سانچی در مسیر کره جنوبی درحرکت بود، افزود: تمامی شواهد، اسناد، مدارک و صاحب محموله نفتی نشان می‌دهد که کشتی سانچی در مسیر کره جنوبی درحرکت بوده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه هزینه خرید نفت از سوی کره جنوبی به ایران پرداخت‌شده، افزود: افرادی که ادعا می‌کنند سانچی در مسیر کره شمالی درحرکت بوده و مورد اصابت موشک آمریکا قرارگرفته دلیلی بر بی‌اطلاعی آن‌ها است.

نماینده مردم انزلی در شورای اسلامی با اشاره به تائید همه رسانه‌های جهان مبنی بر اینکه نفت‌کش سانچی در مسیر کره جنوبی بوده و سانحه تصادف بر آن حادث‌شده، خاطرنشان کرد: تمام اتفاقاتی که در زمان وقوع حادثه رخ‌داده در جعبه سیاه کشتی محفوظ است اما شواهد نشان می‌دهد که نوک کشتی غله بر به بدنه کشتی سانچی که حامل بیش از ۱۳۰ هزار تن مواد نفتی بوده برخورد کرده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه پروسه بازخوانی جعبه سیاه دو کشتی برای واکاوی حادثه حداقل یک ماه زمان نیاز دارد، تصریح کرد: گمانه‌زنی‌های غیر صحیح و غیراصولی که در رابطه با سانحه کشتی سانچی مطرح می‌شود غیرواقعی و غیرمنصفانه هست و همه باید منتظر بمانند تا گزارش بازخوانی جعبه سیاه منتشر شود.

خسته بند با اشاره به فاصله بیش از صد کیلومتری دو کشتی از یکدیگر گفت: طبق شواهد کارشناسی، منطقه وقوع حادثه جز پرخطرترین مناطق حوادث دریایی بوده و کشتی‌های زیادی از سایر کشورها از همان منطقه عبور می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید رویدادهایی که در زمان وقوع رقم خورده مورد ارزیابی قرار گیرد، گفت: در زمان وقع حادثه حتی کسانی که روی عرشه کشتی بودند و یا ناخدایی که کشتی را هدایت می‌کند نیز فرصت نداشته‌اند تا حتی کوچک‌ترین عکس‌العملی از خود نشان دهند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی