مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۵۷۲۰
زمان انتشار : ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

مهرداد لاهوتی :

مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد/حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه دارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد گفت: حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه دارد.

به گزارش  مهرداد لاهوتی در مراسم معارفه امام‌جمعه شهر لنگرود در سالن اداره ارشاد لنگرود با اشاره به شهادت بیستمین شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی و اثرگذاری کم‌نظیر وی، اظهار کرد: این نقش کم‌نظیر در کشورهای منطقه و رشادت‌های این شهید، موجب شد تا بسیاری از افراد از کشورهای دیگر که به جایگاه رفیع شهید حسین پور واقف بودند در تشییع پیکر این عزیز حاضر شوند.

وی به مراسم تحلیف رئیس دولت دوازدهم با حضور ۱۰۵ نماینده کشورهای خارجی اشاره کرد و گفت: این انتقاد شدید به صداوسیما وارد است که ابعاد بزرگ مراسم تحلیف را کنار گذاشته و آن ماجرای سلفی مجلس گسترده شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم اخیر ایران، افزود: تحریم‌های روسیه موضوعی و در ۵۰ صفحه و تحریم‌های ایران فردی و در ۱۵ صفحه است.

وی بیان کرد: آمریکا از ایران ناامید شده است لذا دنبال تضعیف نیروهای امنیتی کشور هستند که هفته آینده مجلس جواب سختی به اقدامات ناشیانه آمریکا خواهد داد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه محتوای تحریم بازی‌ای بیش نیست، تصریح کرد: ایران هیچ‌گاه برجام را برهم نمی‌زند و این آمریکا است که در صورت برهم زدن برجام تاوان سختی خواهد داد.

لاهوتی با اذعان به اینکه حل مشکلات مردم نیاز به فهم مشترک سران قوه دارد، تصریح کرد: راه‌حل مشکلات اقتصادی در برنامه ششم توسعه مشخص‌شده که در سال باید ۷۷۰ میلیارد دلار در کشور سرمایه‌گذاری شود که ۶۵۰ میلیارد دلار آن سرمایه خارجی است.

وی بابیان اینکه بعد از برجام ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گزاری خارجی در کشور صورت می‌گیرد، گفت: وجود آرامش و امنیت یکی از شاخصه‌های اصلی کشورها برای سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر است که امروز این آرامش و امنیت در کشور ایران وجود دارد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتقاد به رهبری نه تندتر و نه کندتر باید سرلوحه باشد بیان کرد: دنیای امروز به رهبری امام خامنه‌ای افتخار می‌کند.

وی گفت: اگر وحدت بین سران قوه وجود نداشته باشد امکان سرمایه گزاری وجود نخواهد داشت لذا مبرهن است که این وحدت و ثمره آن حائز اهمیت خواهد بود.

لاهوتی بابیان اینکه حجت‌الاسلام صدیق برای ما نقش یک پدر را ایفا می‌کرد، در وصف او گفت: یکی از صفات بارز وی صراحت لهجه در بیان دردها و انتقادات بود که ما باجان و دل آن‌ها را پذیرا بودیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به صفات تحسین‌برانگیز حجت‌الاسلام سلیمانی، گفت: افتخار ما این است که جایگزین حجت‌الاسلام صدیق، حجت‌الاسلام سلیمانی می‌باشند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی