مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۶۵۶۶
زمان انتشار : ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

جبار کوچکی نژاد:

مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش اعتماد می‌کند/ برنامه وزرای پیشنهادی مدون و قابل دفاع باشد

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به مدون و قابل دفاع بودن برنامه‌های وزرای پیشنهادی تأکید کرد و گفت: وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش خط‌مشی معتدلی دارد و مجلس به وی اعتماد می‌کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد بابیان اینکه وزرای پیشنهادی در حال رایزنی با نمایندگان مجلس و بیان برنامه‌های خود هستند، اظهار کرد: وزرای پیشنهادی از روز معرفی تاکنون رفت‌وآمدهای زیادی با تشکل‌های مجلس نظیر فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های تخصصی دارند و برنامه‌های خود را معرفی می‌کنند.

وی بابیان اینکه برنامه وزرای پیشنهادی باید تعریف‌شده و قابل‌قبول باشد، افزود: وزرای پیشنهادی باید برنامه‌های مدون کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داشته باشند و باید برنامه‌های آن‌ها قابل دفاع نیز باشد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات فشرده‌ای با وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم با کمیسیون‌های تخصصی و فراکسیون‌های سیاسی مجلس برگزارشده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مجلس در خصوص وزرای پیشنهادی به نتایج قابل‌قبولی رسیده، خاطرنشان کرد: فراکسیون‌های سیاسی و کمیسیون‌های تخصصی تاکنون با جلسات پیاپی که داشتند به جمع‌بندی قابل‌قبولی رسیده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: فراکسیون امید هم امروز صبح جلسه‌ای را برای جمع‌بندی در خصوص وزرای پیشنهادی دارد و به جمع‌بندی نهایی در خصوص وزرا خواهد رسید.

کوچکی نژاد با ابراز امیدواری از رأی اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش گفت: وضعیت وزیر آموزش‌وپرورش نسبت به گذشته خوب است و امیدواریم بتواند رأی خوبی هم بیاورد.

نماینده مردم رشت در خانه ملت به مشی سیاسی وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش اشاره کرد و مطرح کرد: وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش خط‌مشی معتدلی دارد و می‌تواند نظر نمایندگان مردم را به خود جلب کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی