مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۱۵۹۵
زمان انتشار : ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

محمدحسین قربانی:

مجلس با قطع یارانه‌‌ها مخالف است

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: نگاه مجلس برای تصویب بودجه پذیرفتن تمام خواسته‌های دولت نیست و با برخی موارد مانند افزایش قیمت حامل‌های انرژی و قطع یارانه‌ها مخالف است.

به گزارش   محمدحسین قربانی عصر دیروز در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان با سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه‌ قدس گیلان اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی همواره منشاء برکت بوده و سبب می‌شود تا نقطه نظرات دو طرف به یگدیگر منتقل شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به شرایط موجود در کشور و مراحل طی شده در راستای تصویب بودجه سال ۹۷ عنوان داشت: ایجاد همدلی در میان مسئولان سبب حل بسیاری از مشکلات می‌شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس افزود: خوشبختانه نمایندگان سهم مناسبی در کمیسیون تلفیق دارند و نگاه مجلس برای تصویب بودجه نیز پذیرفتن تمام خواسته‌های دولت نیست زیرا با برخی موارد مانند افزایش قیمت حامل‌های انرژی و قطع یارانه‌ها مخالف است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از مسئولان امنیتی و انتظامی استان گیلان به‌ویژه سپاه و بسیج تصریح کرد: مدیریت مناسب این مجموعه‌ها سبب شد تا استان گیلان کمترین خسارات را در فتنه اخیر داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان مشکلات اقتصادی را علت بروز بسیاری از مشکلات در کشور دانست و خاطرنشان کرد: رسیدگی به معیشت مردم و رفع مشکل اشتغال آنان از مواردی است که همواره در دستور کار نمایندگان مجلس بوده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تقدیر از مردم ولایتمدار استان گیلان گفت: حضور خودجوش مردم در برخی شهرستان‌های گیلان و برپایی تظاهرات در راستای محکوم کردن اقدامات فتنه‌گران نشان از بصیرت و آگاهی مردم گیلان دارد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حرکت خودجوش مردم برخی شهرستان‌های شهرستان استان گیلان در چند روز گذشته و برپایی تظاهراتی علیه اقدامات فتنه‌گران افزود: دیدن صحنه‌های حضور مردم در این تظاهرات افتخار بزرگی برای تمام گیلانیان بود.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی رسیدگی به مسئله اشتغال و معیشت را اولویت نخست تمام مسئولان استان گیلان دانست و گفت: بروز چنین مشکلاتی می‌تواند آبستن تحقق بسیاری از معضلات اجتماعی باشد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی