مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۹۰۴۷
زمان انتشار : ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۲

منوچهر جمالی:

لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور/ نیازمندی‌های روزانه مردم در تصویب برنامه‌وبودجه توجه شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور تاکید کرد و گفت: باید به نیازمندی‌های روزانه مردم در تصویب برنامه‌وبودجه کشور توجه شود.

به گزارش  منوچهر جمالی با محدود برشمردن اعتبارات در کشور اظهار کرد: متأسفانه پروژه‌های نیمه‌کاره فراوانی در سطح کشور داریم که هنوز به اتمام نرسیده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه باید اولویت‌بندی در تدوین برنامه‌وبودجه لحاظ شود، افزود: باید مقداری دقت داشته باشیم تا اولویت‌هایی که برای کشور در نظر گرفته‌شده و به‌حق نیز هستند رعایت شود و از عمر پروژه‌ها بیش‌ازپیش نگذرد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شوری اسلامی بابیان اینکه باید از بودجه کشور هدفمند و به‌جا استفاده شود، گفت: نباید ثبت هزینه‌های غیرضروری و ریخت پاش در بودجه داشته باشیم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در بودجه‌بندی به ضروریات جامعه توجه کرد، افزود: باید اهتمام ویژه داشت تا اموراتی که همواره بازندگی روزانه مردم ارتباط مستقیم دارد و از نیازمندی‌های مردم محسوب می‌شوند، در بودجه‌بندی دقت کافی و لازم شود.

جمالی با اذعان به اینکه نباید تصور کرد که اعتباری کلان در دست داریم و می‌توانیم هر کاری که خواستیم در کشور انجام بدهیم، تصریح کرد: باید بااحتیاط کامل، دقت و اولویت‌بندی برای بودجه‌بندی کشور آماده‌باشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه اعتبار تخصیص‌یافته در هر پروژه باید هدفمند و به‌جا استفاده شود، افزود: نباید در کشور با ریخت‌وپاش کردن اعتبارات در آینده به نقیصه‌ها دست‌وپنجه نرم کنیم و کشور را به عقب برانیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی