مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۶۳۷۳
زمان انتشار : ۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۸

جبار کوچکی نژاد:

لزوم توجه دولت به ظرفیت کشورهای منطقه در صادرات کالا و خدمات فنی / دیپلماسی اقتصادی لازمه رونق اقتصاد کشور است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه دولت به ظرفیت عظیم کشورهای عراق، سوریه و ترکیه اشاره کرد و گفت: دولت باید با به‌کارگیری از دیپلماسی اقتصادی، اقتصاد کشور را رونق ببخشد.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد  ه ظرفیت عظیم بازار عراق و سوریه برای ارائه خدمات فنی و زیربنایی اشاره داشت و اظهار کرد: کشورهای عراق، سوریه و ترکیه ازجمله کشورهایی هستند که ظرفیت بالایی برای صادرات خدمات فنی و زیرساختی برخوردار هستند.

وی بابیان اینکه ایران باید اقتصاد خود را به کشورهای حاضر در منطقه گره بزند، افزود: ما رونق اقتصادی تشنه رابطه با کشورهای اروپایی و آمریکا نیستیم بلکه کشورهای منطقه نظیر عراق، سوریه و ترکیه از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فعال کردن دیپلماسی اقتصادی از سوی دولت گفت: دولت اگر بخواهد ارتباط صحیح و مؤثری در کشورهای منطقه داشته باشد می‌تواند صادرات کالا و خدمات را با سرعت بیشتری رقم بزند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در توسعه اقتصاد کشور بیشتر تلاش کرد، خاطرنشان کرد: دولت باید برنامه‌های اقتصادی خود را با سرعت بیشتری به اجرا درآورد و مردم را از قول‌هایی که داده‌اند بیش‌ازپیش معطل نکنند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت