مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۷۸۵۵
زمان انتشار : ۲۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

حسن خسته بند:

لزوم تلاش دولت برای اصلاح پرداخت هدفمند یارانه در بودجه کشور/ یارانه هدفمند بین جامعه توزیع نمی‌شود

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی از توزیع غیر هدفمند یارانه‌ها در جامعه انتقاد کرد و گفت: دولت باید تلاش کند تا نظام پرداخت یارانه‌ها به‌صورت هدفمند و عدالت محور در بودجه سال آینده اصلاح شود.

به گزارش  حسن خسته بند در واکنش به عدم پرداخت یارانه‌ها به‌صورت “هدفمند” اظهار کرد: دولت در نظر دارد در آینده لایحه‌ای را به مجلس تقدیم کند که پرداخت یارانه‌ها را “هدفمند” کند.

وی بابیان اینکه نظام پرداخت یارانه‌ها در حال حاضر هدفمند نیست، افزود: یارانه اکنون هدفمند بین جامعه توزیع نمی‌شود درحالی‌که بسیاری از مستضعفان در جامعه هستند که باید یارانه به آن‌ها بیشتر برسد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قطعی یارانه برخی از خانوارها در کشور گفت: برخی از یارانه خانوارها در کشور حذف‌شده‌اند که به‌شدت آن‌ها را گرفتار کرده و باید از شهرستان‌های خود تا تهران سفر کنند تا مشکل یارانه آن‌ها حل شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به لایحه اخیر دولت توسط نوبخت به مجلس خبر داد و افزود: دولت باید در لایحه خود شفاف‌سازی کند که چگونه می‌تواند هدف‌هایی را که قانون‌گذار مصوب کرده تا یارانه پرداخت شود را اجرایی کند.

خسته بند با تاکید بر اینکه دولت باید تلاش کند تا یارانه‌ها به عدالت در جامعه توزیع شود، گفت: دولت هنوز به جمع‌بندی کاملی در رابطه با یارانه‌ها نرسیده اما در زمان بودجه می‌تواند لایحه اصلاح یارانه‌ها را به مجلس تقدیم کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار