مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۷۸۱
زمان انتشار : ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱

جبار کوچکی نژاد:

لزوم تغییر و تحولات اساسی در وزارت آموزش و پرورش/ دولت دوازدهم مدیریتی از جنس این وزارتخانه بر آن حاکم کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت دوازدهم در حوزه وزارت آموزش و پرورش تغییر و تحولاتی اساسی ایجاد کند، گفت: دولت دوازدهم باید مدیریتی از جنس این وزارتخانه بر آن حاکم کند.

به گزارش  ،  جبار کوچکی نژاد در مورد وضعیت وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد: بارها گفته ام که وزیر آموزش و پرورش از جنس این وزارتخانه نیست و انتخاب وی برای مدیریت این وزارت خانه اشتباه بود.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش یک وزارت خانه عریض و طویل است و باید مدیریت آن از جنس این وزارتخانه بوده و مشکلات آن را با وجود خود لمس کرده باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه انتظار داریم دولت دوازدهم در حوزه وزارت آموزش و پرورش تغییر و تحولاتی اساسی ایجاد کند، اضافه کرد: دولت دوازدهم مدیریتی از جنس این وزارت خانه بر آن حاکم کند.

کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: جایگاه فرهنگیان بسیار ارزشمند است و دولت باید متناسب با این جایگاه از فرهنگیان حمایت ویژه ای داشته باشد.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

 ترامپ نطقش را کرد و طبق معمول به جز چند هواداری که در هر شرائطی برایش بغ بغو می کنند، نطق و ایضا اشتهای جهان را کور کرد.

جلال خوش چهره

جلال خوش چهره

سیاست تهران در قبال واشنگتن