مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۶۵۵۲
زمان انتشار : ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۱

منوچهر جمالی:

لزوم برخورد جدی دولت با فساد و رانت/ نادیده گرفتن پتروشیمی رودبار با داشتن سه دوره مصوبه رئیس‌جمهوری/ اعتبارات در شهرستان‌ها عادلانه توزیع شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توزیع عادلانه اعتبارات در شهرستان‌ها تاکید کرد و گفت: پروژه پتروشیمی در رودبار در سه دور سفر رئیس‌جمهوری در دستور مصوبات بوده اما توجهی به اقدامات و اجرایی شدن آن نمی‌شود.

به گزارش  منوچهر جمالی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گیلان به‌ضرورت مقابله با رانت در استان تاکید و اظهار کرد: در استان گیلان ما نیازمند مدیرانی با خدمت خالصانه و انقلابی و بدون سو استفاده و رانت راداریم.

وی با تاکید بر جدیت با متخلفان افزود: لازم است افرادی که در دستگاه‌ها نفوذ کرده‌اند و فساد می‌کنند مقابله شود و هیچ ملاحظه‌ای هم نشود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت توزیع عادلانه اعتبارات در استان و شهرستان‌ها تاکید کرد و گفت: برخی از شهرستان‌ها برای دریافت اعتبارات شمارش نمی‌شوند که لازم است دولت به همه شهرستان‌ها یکسان نگاه کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به پتروشیمی در رودبار گفت: پروژه پتروشیمی در رودبار در سه دور سفر رئیس‌جمهوری در دستور مصوبات بوده اما توجهی به اقدامات و اجرایی شدن آن نمی‌شود.

جمالی همچنین به مدیریت صحیح منابع آب در استان تاکید کرد و گفت: دولت باید در تخصیص اعتبارات به مدیریت آب روستایی، دفع فاضلاب و پسماند و زباله توجه کافی نماید و جهادی مدیریت کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز و مطالبه شهرستان برای برداشت از آب سفیدرود بیان کرد: کشاورزان و مردم رودبار به جد دنبال تأمین آب موردنیاز شرب و زراعی خود از سفیدرود هستند و این در حالی هست که آب از جلوی چشمشان رود می‌شود اما امکان بهره‌برداری برای آن‌ها فراهم نیست.

نماینده مردم رودبار در خانه ملت همچنین به مجتمع تجاری پاییزان رودبار اشاره داشت و گفت: ما قبول می‌کنیم که این پروژه آسیب‌هایی را وارد کرده و به رأی دادگاه تمکین می‌کنیم اما تخریب این مجتمع و آزادسازی زمین، امکان استفاده برای زراعت فراهم نمی‌شود که لازم است کمیته تشکیل شود و این موضوع با رویکرد تعاملی حل‌وفصل شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی