مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۶۱۲۴
زمان انتشار : ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

جبار کوچکی نژاد:

قوانین فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی اصلاح می‌شود

رئیس فراکسیون رسانه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین فضای مجازی و رسانه در این فراکسیون مجلس اصلاح و در قالب طرحی به مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش  ، جبار کوچکی‌نژاد ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان ضمن تقدیر از تلاش‌های این نهاد در حوزه آموزش خبرنگاران گیلانی اظهار داشت: فراکسیون رسانه، مطبوعات و فضای مجازی مجلس آمادگی هرگونه همکاری با سازمان بسیج رسانه را دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تشکیل رده‌های تخصصی بسیج را اقدامی ارزشمند توسط سازمان بسیج مستضعفین دانست و ابراز داشت: بسیج رسانه از سازمان‌های تخصصی و فعال بسیج است.

رئیس فراکسیون رسانه، مطبوعات و فضای مجازی مجلس گفت: مردم امروز به خبرهای روان، معتبر، مستند و سریع نیاز دارند که برای رسیدن به این مهم باید برنامه ریزی رسانه‌ای در کشور صورت گیرد.

کوچکی‌نژاد با اشاره به ضرورت توجه ویژه دولت به حوزه فضای مجازی، افزود: دولت و وزارتخانه‌های زیرمجموعه آن باید تابع سیاست‌گذاری‌های شورای عالی فضای مجازی باشند تا مشکلات و آسیب‌های موجود در این حوزه با تدابیر به موقع کاهش یابد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف آموزش مستمر در حوزه خبرنگاری و روزنامه‌نگاری کشور اعلام داشت: باید برای ارتقای سطح علمی اصحاب رسانه تلاش جدی صورت گیرد.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه قانون در حوزه فضای مجازی دارای ضعف‌هایی است، گفت: فراکسیون رسانه، مطبوعات و فضای مجازی مجلس شورای اسلامی برای ارائه طرح اصلاح قوانین در حوزه فضای مجازی اقداماتی را انجام می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه باید برای ارتقای سواد رسانه‌ای در جامعه تلاش شود، خاطرنشان کرد: تاثیرات شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بر افکار عمومی، غیرقابل انکار بوده و باید در این حوزه برای تشکیل و تقویب جبهه رسانه‌های انقلاب اسلامی اقدام شود.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از عملکرد سپاه در حمله موشکی به مقر داعش در سوریه، تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی و امنیتی سپاه در جهان بی‌نظیر بوده و داعش و حامیانش سیلی محکمی از سپاه دریافت کردند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی