مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۲۵۷۰
زمان انتشار : ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

مهرداد لاهوتی :

“قهرمانی چابک” هیچ‌گاه حرف حق را فدای منفعت شخصی خود نکرد

نماینده مردم لنگرود در مجلس با عرض تسلیت فوت روح‌الله قهرمانی چابک استاندار اسبق گیلان گفت: “قهرمانی چابک” هیچ‌گاه حرف حق را فدای منفعت شخصی خود نکرد.

به گزارش  ، مهرداد بائوج لاهوتی با عرض تسلیت فوت روح‌الله قهرمانی چابک استاندار اسبق گیلان و آرزوی صبر برای خانواده وی، اظهار کرد: در کنار اینکه با قهرمانی چابک دوست چندین ساله بودم، چند صباحی نیز در کنار هم و حتی در یک اتاق همکار بودیم.

وی بابیان اینکه قهرمانی چابک فردی پرتلاش و باانگیزه برای خدمت بود، گفت: صداقت و تلاش قهرمانی چابک تا حدی بود که بعضاً خانواده خود را فدای کار برای مردم می‌کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی قهرمانی چابک را فردی مستقل دانست و افزود: قهرمانی چابکم تعقل به خود نداشت بلکه به بیت‌المال متعلق بود و هرکجا که حضور داشت منشأ خیر و تلاش بود.

لاهوتی با تأکید بر اینکه قهرمانی چابک هیچ‌گاه حرف حق را فدای منفعت شخصی خود نکرد، عنوان کرد: قهرمانی متعلق به‌نظام و دلسوز انقلاب بود ولی بعضاً کم‌لطفی‌هایی نیز در حق وی انجام شد.

وی گفت: همان‌قدر که خبر شهادت برادرم برایم سخت بود شنیدن خبر فوت برادرم قهرمانی چابک نیز برایم دردناک بود ولی باید به رضای خدا راضی باشیم.

لنگر خبر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی
مهرداد بائوج لاهوتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
لنگرود، گیلان
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!