مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۶۸۸۴
زمان انتشار : ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴

محمدصادق حسنی:

قاچاق عامل ۹۰ درصد بیکاری کشور/ انتظارم از دولت دوازدهم ایجاد اشتغال است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی عامل 90 درصد بیکاری کشور را قاچاق اعلام کرد و گفت: انتظارم از دولت دوازدهم ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان است.

به گزارش  ، محمدصادق حسنی با تأکید بر اینکه هرکسی خطایی کند باید به آن تذکر داد، اظهار کرد: تذکر نمایندگان به‌عنوان صدای ملت در مجلس باید طنین‌انداز شود و نباید سلایق سیاسی و خط‌مشی فکری را فدای مطالبات مردم کرد.

وی بابیان اینکه تذکر نمایندگان باید از جهت اصلاح رفتار مسئولان و دستگاه‌های اجرایی باشد نه آبرو بردن مسئولان، افزود: باید مفهوم اعتراض و انتقاد برای نمایندگان مشخص شود و از صحنه‌سازی‌های جناحی در مجلس خودداری کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه من از دولت دوازدهم انتظار رفع بیکاری و ایجاد اشتغال را دارم، گفت: حل معضل بیکاری در جامعه ریشه دارد و یکی از آن ریشه‌ها قاچاق است.

عضو کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ۹۰ درصد عامل بیکاری در کشور مربوط به قاچاق است، افزود: یقیناً در اولین نطقی که در مجلس دارم به مسئله قاچاق خواهم پرداخت و تذکراتی را در آن راستا می‌دهم.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی بابیان اینکه قاچاق خون جوانان ایران را در حال مکیدن است، بیان کرد: کالاهایی به داخل کشور وارد می‌شود که تنها صرفاً اقتصادی و سود هنگفت دارند و به‌راحتی می‌توانند تولید شوند.

حسنی با اذعان بر اینکه اگر جلوی قاچاق را بگیرند مشکل بیکاری در کشور حل می‌شود، تصریح کرد: اکنون قاچاق در کشور کانتینر، کانتینر وارد می‌شود درحالی‌که این واردات بی‌رویه بزرگ‌ترین ضربه را به اقتصاد کشور زده است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟