مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۲۵۷۹
زمان انتشار : ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

جبار کوچکی نژاد:

فعالیت‌های پرورشی جزء اولویت‌های آموزش و پرورش قرار نگرفته/ نتیجه کارهای فرهنگی دولت در بدنه جامعه ضعیف بوده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نتیجه کارهای فرهنگی دولت در بدنه جامعه ضعیف بوده و تاثیرات لازم را نگذاشته است.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد ظهر امروز در همایش دانش‌آموزی لشکر فرشتگان در رشت اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه قانونی مصوب شده که وزارت آموزش و پرورش را موظف می‌کند بسیاری از مسائل فرهنگی را به تشکل‌های مختلف مانند بسیج دانش آموزی واگذار کند.

وی با بیان اینکه روحیه انقلابی و ارزشی در این تشکل‌های دانش آموزی وجود دارد بیان داشت: بودجه‌های تعلق گرفته شده به تشکل‌ها همواره در راستای وظایف آن‌ها هزینه شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه اختصاص داده شده به سازمان‌های دولتی برای ترویج فرهنگ اسلامی اعلام کرد: نتیجه کارهای فرهنگی دولت در بدنه جامعه ضعیف بوده ‌و تاثیرات لازم را نگذاشته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه ۴ دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران گذشته است، عنوان کرد: رشد کم ارزش‌های اسلامی در جامعه نشان‌دهنده کم‌کاری آموزش و پرورش در جمهوری اسلامی است.

کوچکی‌نژاد با تاکید بر اینکه تنها راه برای ترویج فرهنگ اسلامی تعلیم کودکان در مدارس است، خاطرنشان کرد: تغییر فرهنگ و رفتار افراد در دانشگاه‌ها کار بسیار دشواری است و هزینه‌های بیشتری روی دست دولت می‌گذارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت‌های پرورشی جزء اولویت‌های آموزش و پرورش کشور قرار نگرفته است، ابراز داشت: درس‌هایی که مربوط به پرورش و رشد کودکان است به اندازه دیگر دروس باید مورد توجه قرار گیرند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید براینکه باید توجه بیشتری به دروس پرورشی توسط آموزش و پرورش کشور شود، گفت: با توجه بیشتر به دروس پرورشی شاهد رشد ارزش‌های انقلابی در بین مردم می‌شویم.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت