مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۱۲۲۹
زمان انتشار : ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

جبار کوچکی نژاد:

“فرهاد رهبر” منشأ تحولات مثبت در دانشگاه آزاد می‌شود

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: فرهاد رهبر با توجه به تجربیات و سوابق اجرایی و به عنوان فردی مقتدر می‌تواند منشا تحولات مثبت در دانشگاه آزاد شود.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به انتصاب فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: تغییر و تحول در دانشگاه آزاد یکی از نیاز‌های این دانشگاه بود تا فضای جدید در این  دانشگاه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه فرهاد رهبر تجارب فراوانی در حوزه مدیریت آموزش عالی کشور دارد، افزود: رئیس جدید دانشگاه آزاد مدیر اجرایی و انقلابی موفقی است لذا انتصاب وی از سوی اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد انتخاب خوب و درستی است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه قطعاً انتصاب رهبر می‌تواند منشا تحولات مثبت در مجموعه دانشگاه آزاد شود، گفت: وی قطعا با خلاقیت و توانمندی‌هایی که در حوزه اجرا دارد می‌تواند سبب سازماندهی و نظم بخشی به وضعیت این دانشگاه شود و ما امیدواریم که با حضور وی در سمت رئیس دانشگاه آزاد شاهد آرامش و توسعه این دانشگاه باشیم.

کوچکی‌نژاد تاکید کرد: قطعاً در اولین فرصت از فرهاد رهبر و معاونانش دعوت به عمل خواهد آمد تا در کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون تخصصی حضور یابد و برنامه‌های خود را درباره مدیریت مجموعه دانشگاه آزاد به اعضای این کمیسیون ارائه دهند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: فرهاد رهبر با توجه به توانمندی‌ها، سوابق و همچنین به عنوان فردی مقتدر می‌تواند منشا تحولات مثبت در مجموعه دانشگاه آزاد باشد.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار