مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۵۹۵۶
زمان انتشار : ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

محمدمهدی افتخاری:

فراهم کردن زیرساختها، لازمه رشد گردشگری گیلان است / رهایی از بن بست، شرط رونق گردشگری شهرستان شفت

نماینده مردم فومن و شفت گفت: شرط رونق صنعت گردشگری در شهرستان شفت رها شدن شهرستان مذکور از وضعیت بن بست است.

به گزارش  ، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری رونق گردشگری را موجب رشد اقتصادی گیلان برشمرد و اظهار داشت: گردشگری از جمله صنایع پاکی است که هم اشتغال را به دنبال دارد و هم در ارتباط با آن آلودگی ایجاد نمی شود.

وی با بیان اینکه گیلان وضعیت مطلوبی نسبت به پرداختن در حوزه گردشگری دارد، افزود: شهرستان های استان گیلان به جهت داشتن مناطق بکر طبیعی و تاریخی همیشه خواستگاه بازدیدکنندگان و گردشگران بوده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی وجود زیرساخت را از جمله اولویت های رونق گردشگری نام برد و گفت: رونق گردشگری در شهرستان های فومن و شفت نیازمند ایجاد زیرساختها و شرایط خاص گردشگر پذیر است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به تشریح وضعیت گردشگری در شهرستان شفت پرداخت و اظهار کرد: رونق گردشگری شهرستان شفت منوط و مشروط به بازگشایی جاده شفت به زنجان است.

این نماینده مجلس در ادامه تاکید کرد: تا زمانی که شهرستان شفت از بن بست خارج نشود رونق گردشگری نخواهد داشت.

افتخاری ضمن تاکید بر معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی افزود: باید جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان شفت معرفی شوند و این شناسایی ابتدا” نیازمند ایجاد زیرساختها است.

نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه باید جذب توریسم یک امر همگانی باشد، گفت: همه باید کمک کنند تا زیرساخت ها ایجاد شود و در جذب توریسم و صنعت گردشگری سهم داشته باشند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی