مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۲۱۴۲
زمان انتشار : ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

محمدصادق حسنی:

فاصله زیاد حقوق کارگران با رفع مطلق فقر/ رفع فقر مطلق کار جهادی و ریاضت می‌طلبد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فاصله حقوق دریافتی کارگران با خط فقر در کشور گفت: حل مسائل اقتصادی و مقابله با فقر مطلق در کشور کار،تلاش جهادی و ریاضت می‌طلبد.

به گزارش   محمدصادق حسنی  با اشاره به شعار روحانی مبنی بر رفع فقر مطلق از کشور اظهار کرد: جدای از دادن اعداد و ارقام و فقر موجود مبارزه با فقر مطلق بسیار فراوان است.

وی با اشاره به حداقل حقوق کارگران و خط فقر تبیین شده، افزود: سؤال اینجاست، کارگری که در ماه ۷۰۰ هزار تومان تا بیش از یک‌میلیون حقوق می‌گیرد چقدر با خط فقر فاصله دارد؟ این فاصله چگونه باید پُر شود تا فقر مطلق از بین برود؟

نماینده مردم رشت بابیان اینکه همه بر وضعیت بودجه کشور آگاه‌اند، گفت: حدود دو سال هست که بودجه کشور از طریق اسناد قرضه و اوراق مشارکت تأمین می‌شود و این مصداق بدهی دولت است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت در تأمین بودجه از جیب آیندگان می‌خورد و دستش در جیب خودش نمی‌رود.

حسنی مفهوم در تشریح مفهوم اوراق قرضه بیان کرد: مفهوم اوراق قرضه این است که من الآن پول‌ندارم و یک تا چند سال دیگر پول را پرداخت می‌کنم و ما شاهد هستیم که این زمان سال‌به‌سال هم تمدید می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت گفت: نباید مردم را ناامید کرد که مبارزه با فقر ممکن نیست اما با این وسعت از بیکاری و فقر موجود نمی‌توان فقر مطلق را از بین برد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت تلاش مجاهدانه برای رفع فقر در جامعه تاکید کرد و افزود: حل مسائل اقتصادی و مقابله با فقر مطلق در کشور کار و تلاش جهادی و ریاضت می‌طلبد که باید به این سمت حرکت کنیم تا ریشه فقر از بین برود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی