مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۳۲۰۸۰
زمان انتشار : ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

مهرداد لاهوتی :

عملیات ساخت راه آهن گیلان تا پایان سال به اتمام می رسد/ بهره برداری از این پروژه به بخش خصوصی مربوط می‌شود

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه بهره برداری از قطار قزوین- رشت به بخش خصوصی مربوط می‌شود، گفت: بخش خصوصی باید وارد شود، قطار وارد ریل کند و تجهیزات بیاورد.

به گزارش  مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس در رابطه با سرنوشت قطار گیلان و اینکه چه زمانی به مقصد خواهید رسید، اظهار کرد: تا پایان امسال قطار قزوین- رشت افتتاح می شود اما از آن بهره برداری نخواهد شد.

وی با بیان اینکه بهره برداری از قطار قزوین- رشت به بخش خصوصی مربوط می‌شود، گفت: بخش خصوصی باید وارد شود، قطار وارد ریل کند و تجهیزات بیاورد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس، گفت: دولت کارش را انجام داده است و تا پایان سال راه‌آهن قزوین ـ رشت افتتاح و عملیات اجرایی‌اش به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به این موضوع که در حال حاضر پروژه دست وزارت راه است، گفت: وزارت راه عملیات اجرایی طرح را تا پایان سال به پایان می‌رساند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به این موضوع که قبلاً شرکت راه‌آهن دولتی بود، گفت: در حال حاضر شرکت‌های حمل و نقل ریلی خصوصی شده‌اند و باید تجهیزات وارد این خط کنند.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی مردم می‌توانند سوار قطار شوند و از این خط استفاده کنند، گفت: مسلما شرکت‌های بهره‌بردار خصوصی راه‌آهن تمایل دارند که سود کنند و سود آنان در این است که هر چه زودتر قطار وارد خط کنند و روند بهره‌برداری را آغاز نمایند.

وی در پایان اظهار کرد: بنده خوش‌بین هستم که به زودی راه‌آهن قزوین ـ رشت به مرحله بهره‌برداری برسد و احتمال هم داده می‌شود که برای نوروز امسال بتوانیم از آن استفاده کنیم.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی