مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۹۸۰۴
زمان انتشار : ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۱

جبار کوچکی نژاد:

عملکرد غلط بانک‌ها از علل موفق نبودن قانون رفع موانع تولید است

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد غلط بانک‌ها و حفظ نکردن سرمایه‌های بخش خصوصی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت از دلایل موفق نبودن قانون رفع موانع تولید با توجه به تصویب آن در مجلس نهم است.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد علت بخشی از عدم موفقیت قانون رفع موانع تولید را ریشه در عملکرد ناصحیح بانک‌ها برشمرد.

وی با اشاره به عدم بخشودگی جرائم و سود بانکی وام‌های زیر یک‌صد میلیون تومان افزود: بانک‌ها باید قانون رفع موانع تولید را رعایت کنند و سود وام‌هایی که زیر ۱۰۰ میلیون تومان است را ببخشند.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه این قانون اجرا نشده است، گفت: بسیاری از افرادی که وام‌هایی زیر ۱۰۰ میلیون تومان گرفته بودند با اجرای این قانون باید اصل پول را پرداخت می‌کردند و از پرداخت سود و جریمه معاف می‌شدند، اما این قانون اجرا نشده است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بخش دیگر عدم موفقیت در تحقق قانون رفع موانع تولید را سیاست‌های غلط وزارت صنعت، معدن و تجارت نام برد و گفت: باید از سرمایه‌های بخش خصوصی حفاظت شود که آن‌هم به‌صورت کامل اجرایی نشده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان افزود: بسیاری از دستگاه‌ها در بخش‌های مدیریتی و بخش‌های دیگر دولتی هستند که اهتمام ویژه به قانون رفع موانع تولید ندارند.

کوچکی نژاد با انتقاد از طولانی شدن زمان وضع قانون رفع موانع تولید و نتیجه‌بخش بودن آن، گفت:  از زمانی که در مجلس نهم قانون رفع موانع تولید تصویب‌شده تا امروز نتوانستیم در بخش تولید تحرکی را ایجاد کنیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟