مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۳۱۵۹۲
زمان انتشار : ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

سیدکاظم دلخوش:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: قوانین گمرکی اصلاح می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین گمرکی برای حمایت از صادرکنندگان در مجلس شورای اسلامی در حال اصلاح است.

به گزارش سید کاظم دلخوش در سومین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان گیلان در سالن اجتماعات استانداری گیلان اظهار داشت: موارد مطرح شده در چنین جلساتی با کمیسیون ماده ۱۲ مجلس نیز در میان گذاشته شده تا نمایندگان از آن‌ها دفاع کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلافات فراوان موجود میان دولت و بازرگانان خاطرنشان کرد: چنین اختلافاتی در کمیسیون ماده ۱۲ قابل حل است و از طرفی نیز اصل ۴۴ اجرای فعالیت‌های بازرگانی را کاملاً به بخش خصوصی واگذار کرده است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حل مشکلات بخش خصوصی تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمادگی آن را دارند تا به‌طور کامل از بخش خصوصی حمایت کرده و اگر قوانینی آنان را دچار مشکل می‌کند اصلاح کنند.

دلخوش با اشاره به نقش صادرات در اقتصاد کشور ابراز داشت: در قوانین ما ضعف‌هایی در حوزه صادرات وجود دارد که لازم است اصلاح شود و افراد صاحب‌نظر در این حوزه می‌توانند در اصلاح این قانون به ما کمک کنند.

وی با تاکید بر لزوم حل مشکل ارائه اظهارنامه به بازرگانان تصریح کرد: قوانین گمرکی برای حمایت از صادرکنندگان در مجلس شورای اسلامی در حال اصلاح است و هرقانون دیگری نیز نیاز به اصلاح داشته باشد ما همکاری می‌کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه قوانین بانکداری نیز در حال اصلاح است تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تمام ظرفیت دانشگاهیان و صاحب‌نظران در راستای اصلاح قوانین استفاده می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار