مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۱۶۰۰
زمان انتشار : ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

محمدحسین قربانی:

عدم استفاده از ظرفیت‌های گردشگری و مشاغل روستایی از موانع اشتغال در گیلان/ مدیران کل به دنبال ارائه طرح‌های پژوهشی باشند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم استفاده از ظرفیت‌های گردشگری و مشاغل روستایی از موانع اشتغال در استان گیلان است.

به گزارش  محمدحسین قربانی ظهر دیروز  در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان اظهار کرد: اجرای طرح توسعه راهبری در قالب ۴۸ کمیته، اقدامی مفید و ارزشمند است.

وی با تاکید بر لزوم دادن اختیار به کمیته‌های طرح توسعه راهبردی و مطالبه کردن از آنان افزود: راه‌اندازی این کمیته‌ها و بررسی چگونگی عملکرد مدیران می‌تواند معیاری برای سنجش مدیران کل استان گیلان باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مدیران کل در کمیته‌های طرح توسعه راهبردی باید به دنبال ارائه طرح‌های پژوهشی باشند گفت: باید تلاش شود تا با ارتباطات با مراکز پژوهشی مختلف کشور از نظرات صاحب‌نظران و متخصصان بهره‌مند شد‌.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم وجود نگاه پژوهش محور در راستای اجرای طرح توسعه راهبردی خاطرنشان کرد: از یکی نگرانی موجود که باید به آن رسیدگی شود بحران آب کشور در سال۹۷ و مدیریت حوزه کشاورزی است که جمع‌آوری آب‌های سطحی یکی از راهکارهای رفع آن است.

قربانی با اشاره به مشکلات موجود در حوزه اشتغال‌زایی در استان گیلان خاطرنشان کرد: متأسفانه در حال حاضر تنها ۳۰ درصد از افراد معرفی‌شده به بانک‌ها تسهیلات اشتغال روستایی دریافت کردند

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به موانع موجود در حوزه اشتغال استان گفت: عدم استفاده از ظرفیت صنعت گردشگری، مشاغل خانگی و مشاغل روستایی از موانع اشتغال استان است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار