مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۴۷۳۴
زمان انتشار : ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

جبار کوچکی نژاد:

طرح سؤال از رئیس‌جمهوری فردا در مجلس کلید می‌خورد/ نمایندگان در استیفای حقوق مردم کوتاه نخواهند آمد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از کشمکش‌های طولانی تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی سؤال از رئیس‌جمهوری فردا در کمیسیون اقتصادی موردبررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با اشاره به طرح سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس اظهار کرد: پس از کشمکش‌های طولانی بنده و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درنهایت سؤال از رئیس‌جمهوری فردا ساعت ده صبح در کمیسیون اقتصادی موردبررسی قرار خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت باید مطالبات اقتصادی مردم را پاسخ دهد افزود: فردا طرح سؤال از رئیس‌جمهوری با حضور وزیر اقتصاد و دارائی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری، رئیس‌کل بانک مرکزی در کمیسیون اقتصاد بررسی خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس اگر تیم اقتصادی دولت نتوانند نمایندگان را از مشکلات اقتصادی نظیر مسائل مالباختگان مؤسسات مالی و اعتباری و نرخ ارز و سایر موارد راضی کنند رئیس‌جمهور پس از ده روز باید در صحن علنی مجلس حاضر شود و به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد.

نماینده سؤال‌کننده از رئیس‌جمهور بابیان اینکه طرح سؤال از رئیس‌جمهوری جدای از مخالفت دولتی‌ها با مخالفت رئیس مجلس نیز همراه بوده افزود: درجایی که همه مسئولان دولتی و همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی در تلاش بودند تا طرح سؤال از رئیس‌جمهور وارد فرایند قانونی خود نشود درنهایت نمایندگان موفق شدند سؤال از رئیس‌جمهوری را به مجلس بکشانند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تاکید بر اینکه دولت باید خود را خدمت گذار مردم بداند و مشکلات اقتصادی آن‌ها را حل کند تصریح کرد: نمایندگان در تلاش هستند تا حقوق مردم را استیفا کنند و در این مسیر هیچ‌گاه کوتاه نخواهند آمد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی