مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۱۷۱۸
زمان انتشار : ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵

محمدمهدی افتخاری:

ضرورت برخورد با شرکت های صدرنشین در لیست تاخیرپروازی/شرکت‌های هواپیمایی علت‌تاخیر پروازها را به مجلس و مردم گزارش دهند

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه برخورد با صدرنشین های تاخیرهای پروازی لازم است، گفت: شرکت های هواپیمایی متخلف در زمینه تاخیرهای پروازی باید گزارشی از عملکرد خود به مردم و مسئولان بدهند.

به گزارش  ، محمدمهدی افتخاری با انتقاد از اوج گیری تاخیرهای پروازی گفت: بحث تاخیر پروازها، موضوع مهم و چالش برانگیزی است که جامعه به آن حساس است و البته مجلس و کمیسیون عمران هم در این خصوص توجه و پیگیری دارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری دعوت کمیسیون عمران مجلس از مسئولان وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواپیمایی، فرودگاه ها و شرکتهای هواپیمایی برای حضور در کمیسیون، افزود: بحث تاخیرهای پروازی به ویژه در مشهد، در کمیسیون عمران مجلس بررسی شده  و تذکرات لازم به مسئولان مربوطه داده شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه موضوع تاخیرهای پروازی مکرر باید در دستگاه های مسئول مورد پیگرد قرار بگیرد، تصریح کرد: شرکت های هواپیمایی باید در خصوص علت تاخیرهای پروازی به کمیسیون و همچنین مردم گزارش بدهند.

وی  با بیان اینکه در بحث تاخیرات هوایی چند مساله دخالت دارد، گفت: فرسودگی ناوگان  هوایی  منجر به این شده است که با زمین گیر شدن یک هواپیما بار ترافیکی  به دیگر ناوگان منتقل شود و عملاً برنامه های پروازی دچار اخلال شوند.

افتخاری با اشاره به دیگر عامل تاخیرهای پروازی، گفت: بعضاً شرایط اقلیمی فرودگاه ها را با مشکل مواجه می کند و پروازها دچار اخلال می شوند که این موضوع هم می تواند از قبل با پیش بینی صحیح رفع شود.

وی ادامه داد: سفر هوایی باید بدون تاخیر و سر موقع انجام شود در غیر این صورت سفر با پرواز آن هم با تاخیر اصل و اساس پرواز یعنی به موقع و سریع رسیدن را زیر سوال می برد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: معرفی شرکت های هواپیمایی متخلف در حوزه تاخیرهای پروازی می تواند درس عبرتی برای سایر شرکت های هواپیمایی برای از دست ندادن مشتری باشد./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!