مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۳۶۰۸۲
زمان انتشار : ۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

ولی داداشی:

ضرورت احیای گذر مرزی آستارا و جمهوری آذربایجان / ضرورت مذاکره وزارت خارجه برای برداشتن ویزای جمهوری آذربایجان

نماینده مردم آستارا خواستار مذاکره وزارت خارجه برای برداشتن ویزای جمهوری آذربایجان از سوی این کشور شد.

به گزارش   ولی داداشی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۶ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به محرومیت شهرهای مرزی بیان داشت: در شهرهای مرزی کشاورزی، کارخانجات  و تولید وجود ندارد و اقتصاد این شهرها بر اساس رفت و آمد کشورهای همسایه صورت می گیرد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت امور خارجه درباره جمهوری آذربایجان تاکنون منفعلانه عمل کرده است، عنوان کرد: ما ویزای جمهوری آذربایجان را برداشته‌ایم اما آنها هنوز ویزا را حذف نکرده‌اند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به ظریف خاطر نشان کرد: شما که مدعی فرجام برجام هستید باید با طرف جمهوری آذربایجان مذاکره کنید تا آنها برای برداشتن ویزا متقاعد شوند یا حداقل گذر مرزی را احیا کنید چرا که بازار کار ۸ هزار نفر در آستارا راکد شده است./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی