مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۸۵۹۳
زمان انتشار : ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۳

ولی داداشی:

صنعتی شدن کشاورزی گیلان ضرورت دارد/ حمایت دولت را در خودکفایی برنج نیازمندیم

نماینده آستارا در مجلس گفت: برای خودکفایی در تمامی محصولات کشور نظیر برنج نیازمند حمایت دولت هستیم.

به گزارش  ولی داداشی با تأکید بر لزوم حمایت دولت از کشاورزان اظهار کرد: خودکفایی در تمام محصولات کشاورزی اعم از برنج و غیر از برنج و محصولاتی که در کشور وجود دارد و ما تا حدودی آن‌ها را تولید می‌کنیم نیازمند حمایت از کشاورز است.

وی بابیان اینکه دولت باید مجموعه‌ای از خدمات را برای رونق کشاورزی به کشاورز ارائه کند، افزود: دولت هم باید در ارائه تسهیلات و هم مجوزهای کشاورزی و هم خدمات در حوزه‌های آب‌رسانی و تمامی تجهیزاتی که کشاورز می‌تواند در اختیار بگیرد و کار کشاورزی را پیش ببرد را در اختیار کشاورز بگذارد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در دنیا کشاورزی صنعتی شده، گفت: کشاورزی امروز در کل دنیا از حالت سنتی خارج شده است.

دبیر کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی به تبدیل کشاورزی از حالت سنتی به صنعتی تأکید کرد و افزود: ما از دولت درخواست داریم تا کشاورزی را به‌صورت صنعتی در همه جای کشور ازجمله استان گیلان در بیاورد.

داداشی با اذعان به اینکه رونق برنج‌کاری در استان باید به سمت مکانیزه شدن برود، تصریح کرد: برنج از اصلی‌ترین تولیدات استان گیلان است و درخواست ما این است که دولت حتماً برای مکانیزه کردن کشاورزی و صنعتی کردن برنج عنایاتی را به کشاورزان داشته باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه همه باید تلاش کنیم تا از زحمات کشاورزان بکاهیم، خاطرنشان کرد: کشاورزان در راستای تولید زحماتی را که متحمل می‌شوند که از دولت امیدواریم بتواند مقداری از آن را کاهش بدهد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت