مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۳۱۰۹۰
زمان انتشار : ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

منوچهر جمالی:

صفوف مردم معترض از اغتشاش‌گران جداست/ باید مطالبات به‌حق مردم شنیده و اقدام عملی برای آن‌ها انجام شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید مطالبات به‌حق مردم شنیده شود، گفت: صفوف مردم معترض از اغتشاش‌گران جدا است.

به گزارش  منوچهر جمالی با اشاره به اعتراضات به‌حق اقتصادی مردم و سوءاستفاده برخی از آشوب‌طلبان و عناصر وابسته به دشمن اظهار کرد: مردم مطالبات به حقی دارند که باید دیده و شنیده شود و در جهت رفع مشکلات آن‌ها اقداماتی عاجل و عملی به کار گرفته شود.

وی با اشاره به کمین دشمن و سوءاستفاده عناصر ضدانقلاب از همه فرصت‌های ملت ایران، افزود: در کنار مردم معترض، افرادی آتش به اختیار معرکه هستند و همیشه دشمن مردم بوده‌اند و خواهند بود و پیوسته اعتراض به‌حق مردم را به اغتشاش تبدیل می‌کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با هشدار به مردم مبنی بر اینکه عده‌ای در بین معترضین و اغتشاش‌گران ممکن است به بازی گرفته شوند، گفت: برای اینکه اعتراضات مردمی حالت اغتشاش به خود بگیرد دشمنان و استکبار جهانی برای آن سرمایه‌گذاری کرده است و پول و وقت هزینه می‌کنند تا سیستم انقلاب ما را بر هم بزنند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم و معترضی که خواسته‌های به‌حق دارند خود را از صفوف اغتشاش‌گران و آشوب‌طلبان جدا کرده‌اند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما وظیفه‌داریم مطالبات مردم را که ممکن است با دادن نامه، تماس تلفنی، حضوری و یا از طریق تجمعات و راهپیمایی‌های قانونی باشد گوش بدهیم و در پی مشکلات آن‌ها گام‌های عملی برداریم.

جمالی با اذعان به اینکه کار و تلاش برای مردم و فهمیدن مشکلات آن‌ها بزرگ‌ترین خدمت به آن‌ها محسوب می‌شود چون مردم مشکلات فراوانی در مباحث معیشت، اشتغال و اقتصاد خانوار و جامعه دارند، تصریح کرد: همه باید تلاش کنند تا مشکلات مردم کاهش یابد و به خواسته به‌حق آن‌ها عمل شود اما در کنار آن باید در مقابل کسانی که اغتشاش، ایجاد ناامنی و بی‌نظمی در امور مردم می‌کنند ایستاد و پاسخ داد.

وی با تاکید بر اینکه اظهارنظر تند سیاسی کردن علیه مردم و ناراحت کردن آن‌ها و همچنین فاصله گرفتن از صفوف مردم منشأ مشکلات بسیار در جامعه خواهد شد، گفت: باید در بطن مردم قرار گرفت و از مشکلات مردم باخبر بود و این کار و تلاش بی‌وقفه مسئولین است که مردم را از مشکلات اقتصادی رهایی خواهد داد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای با تاکید بر مقابله با سودجویان و فساد اداری در کشور گفت: باید مشکلات اداری و رانت و سوءاستفاده‌ها و فسادهایی مالی در کشور برچیده و در مقابل آن برخورد جدی شود تا سلامت اداری برقرار شود و باید مسئولین صادقانه برای مردم کار کنند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟