مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۳۵۲۶
زمان انتشار : ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

ولی داداشی:

صدا و سیمای گیلان منطقه گردشگری حیران آستارا را تبلیغ و معرفی کند

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: از صدا و سیمای استان گیلان انتظار داریم که ظرفیت‌های شهرستان آستارا از جمله منطقه گردشگری حیران و تله‌کابین را برای مردم ایران تبلیغ و معرفی کند.

به گزارش  ولی داداشی اظهار کرد: با توجه به اینکه نصف سرمایه‌گذاری تله‌کابین منطقه گردشگری حیران در استان اردبیل و در جنگل‌های فندق‌لوی نمین واقع شده به همین دلیل صدا و سیمای استان اردبیل اقدام به تبلیغ ظرفیت‌های خود کرده است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی منطقه گردشگری حیران آستارا را به لحاظ گردشگری یکی از جاذبه‌های طبیعی کشور دانست و تصریح کرد: از صدا و سیمای استان گیلان انتظار داریم که ظرفیت‌های این شهرستان از جمله منطقه گردشگری حیران و تله‌کابین را برای مردم ایران تبلیغ و معرفی کند.

داداشی با اشاره به اینکه صدا و سیما به دلیل جذابیت‌های بالای بصری و توانایی قابل توجه در جلب مخاطب یکی از ابزارهای مهم در معرفی جاذبه‌های گردشگری است، خاطرنشان کرد: صدا و سیمای استان گیلان در شناساندن و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان آستارا تاکنون ضعیف عمل کرده است.

وی جذب گردشگر را مستلزم هزینه و انجام تبلیغات دانست و افزود: آستارا با وجود جاذبه‌های گردشگری زیادی از جمله آبشار لاتون، تله‌کابین حیران، پارک جنگلی بی‌بی یانلو، تالاب استیل و آب گرم علی‌داشی در سایه تدبیر مسئولان استانی و شهرستانی می‌تواند به یکی از قطب‌های گردشگری کشور تبدیل شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه اشتغال‌زایی و توسعه اقتصادی از طریق جذب گردشگر داخلی و خارجی محقق می‌شود، بیان کرد: از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه استانی گیلان انتظارات گسترده و ویژه‌ای برای رسیدن به این هدف داریم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت