مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۷۳۱۴
زمان انتشار : ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

حسن خسته بند:

شکست داعش ننگی بزرگ برای استکبار جهانی و نظام سلطه/ پیروزی جبهه مقاومت بر تکفیر وعده خداوند در قرآن است

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی شکست داعش از جبهه مقاومت را ننگی بزرگ برای استکبار جهانی برشمرد و گفت: پیروزی جبهه مقاومت بر کفر و تکفیر وعده یادشده خداوند در قرآن حکیم است.

به گزارش  حسن خسته بند  پایان حکومت خود خوانده داعش توسط سردار سرلشکر سلیمانی را نقطه عطف جهان اسلام برشمرد و اظهار کرد: پیروزی جبهه مقاومت بر کفر و تکفیر همان پیروزی حق بر باطل وعده شده از سوی خدا در قرآن حکیم است.

وی با تقدیر از ملت‌های مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم و کفر افزود: شکست داعش نتیجه مجموعه اقدامات و جان‌فشانی جوانان و دل‌سوختگانی از کشورها و نیروهای حزب‌الله لبنان، سپاه و بسیج ایران، نیروهای سوری، افغانی و پاکستانی بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت‌های مراجع عظام تقلید گفت: حمایت مراجع تقلید ازجمله آیت‌الله سیستان موجب شد تا خود خواندگی خلیفه داعش به پایان برسد و تاریخ ننگی دیگر را به تصویر بکشد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغذیه مالی و معنوی داعش از سوی استکبار جهانی بیان کرد: نیروهای تکفیری و داعشی توسط آمریکای جهان خوار و اسرائیل خون‌آشام و همچنین حمایت‌های مالی عربستان سعودی قوت می‌گرفت و در منطقه می‌تازید.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیروزی جبهه مقاومت علیه داعش شکستی بزرگ برای استکبار جهانی و نظام سلطه بود که این ظفر و پیروزی پر غرور و شکوه را باید به مقام معظم رهبری و خانواده‌های شهدای مدافع حرم تبریک و تهنیت گفت.

خسته بند بابیان اینکه شکست داعش پیروزی بسیاری بزرگی برای ملت‌های جبهه مقاومت و منطقه بود و امیدواریم بقیه آثار داعش که در شهرها و مناطق وجود دارد هر چه زودتر از بین برود، تصریح کرد: داعش اکنون متلاشی‌شده اما باید مراقب کید دشمنان بود تا مانع از ایجاد و گسترش داعش جدید در منطقه باشیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار