مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۸۲۷۲
زمان انتشار : ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۲

محمدمهدی افتخاری:

شهرستان‌های فومن و شفت با عدم تخصیص اعتبارات روبه‌رو است

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلابا بیان اینکه حوزه انتخابیه وی تنها در بخش گازرسانی موفق بوده گفت: سایر بخش‌ها به‌ دلیل مشکلات اقتصادی با عدم تخصیص اعتبارات روبه‌رو شده است

به گزارش  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی افتخاری  با اشاره به روند بسیار کند کارهای عمرانی اظهار داشت: نامناسب بودن و عدم آماده سازی زیرساخت‌ها از گذشته باعث ضعف عملکرد در بخش‌های عمرانی به‌ویژه در شهرستان‌های شفت و فومن شده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه حوزه انتخابیه وی تنها در بخش گازرسانی موفق به پیشروی بوده است گفت: سایر بخش‌ها به‌دلیل مشکلات اقتصادی با عدم تخصیص اعتبارات مواجه شده است که برای برطرف کردن مشکلات فعلی نیازمند به دریافت اعتبارات کافی از دولت است.

وی درباره آخرین وضعیت مسکن مهر فومن بیان کرد : مسکن مهر با توجه به مشکلات اعتباری و مشکلات داخلی که مربوط به گذشته است به سختی و با کندی در حال پیشروی است که درصددیم با همکاری فرماندار و برگزاری جلسات متعدد به‌زودی مشکلات داخلی را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه فومن یک شهر توریستی است و مسافران در نخستین فرصت و تعطیلات به این منطقه سفر می‌کنند گفت: تمام دستگاه‌های ذی‌ربط موظفند در جهت جذب توریسم و ایجاد شرایط مساعد در جهت آرامش و رفاه حال مسافران اقدام کنند.

افتخاری با بیان این که مشکلات فرهنگی گریبانگیر تمام شهرستان‌های توریستی است عنوان کرد: در هیچ شرایطی نباید مسائل اعتقادی، دینی و فرهنگی فراموش شود و با برنامه‌های مناسب فرهنگی علاوه بر جذب توریسم شرایط انعکاس فرهنگ غنی گیلان توسط مسئولان ذی‌ربط انجام شود.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟