مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۵۹۲۹
زمان انتشار : ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

محمدصادق حسنی:

شریعتمداری حمایت از تولیدداخل را در اولویت قراردهد/ انتظار از وزیرراه شنیده‌شدن صدای سوت قطار در رشت است

عضو کمیسیون  کشاورزی مجلس با بیان اینکه از آخوندی انتظار داریم صدای سوت قطار رشت حداقل تا پایان سال به گوش برسد،همچنین درباره گزینه تصدی وزارت اقتصادنیز گفت که تیمی کاری کردن کرباسیان مزیت کاری وی است.

به گزارش  محمد صادق حسنیدرباره خصوص وزرای پیشنهادی تیم اقتصادی دولت به مجلس شورای اسلامی،گفت: بارها گفتم ما در بحث تولید در صنعت کشاورزی با مشکل روبرو نیستیم، بنابراین انتظارداریم پس از کسب رای اعتماد مجدد به حجتی، ایشان  توسعه معاونت اقتصادی را در دستور کار قرار دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حجتی تجربه ۸ سال وزارت  را درکارنامه  دارد،گفت: بهترین کسی که می تواند صنعت کشاورزی را به سمت توسعه حرکت دهد،حجتی است زیرا وزیر پیشنهادی  وزارت کشاورزی دارای جسارت و جرات مثال زدنی است.

وی همچنین درباره وزیرپشنهادی راه و شهرسازی نیز،خاطر نشان کرد: عملکرد آخوندی در دوره وزارتش مناسب بوده است و شنیده ها درباره وزیر پیشنهادی  راه و شهرسازی حکایت از این موضوع دارد که برنامه  های اجرایی  ایشان می تواند روند صعودی  وزارت راه و شهرسازی را در  سالهای آتی هدفمند کند بنابراین با توجه به تجربیات ایشان در حوزه راه و شهرسازی بنده رای موافق برای تصدی در پست وزارت به وزیر پشینهادی راه و شهرسازی می دهم.

حسنی‌جویباری افزود: ما انتظارداریم از آقای  آخوندی که حداقل تا آخر سال،سوت راه آهن  رشت را  به گوش بشنویم.

وی  همچنین درباره وزیر پیشنهادی  نفت نیز،خاطرنشان کرد:  زنگنه  معیارهای  همچون  تخصص ، جرات، کاردانی و اطلاعات  جامع  را بطور پیوسته به همراه  دارد بنابراین می توان گفت زنگنه علاوه  بر وزیر بودن کارشناس نفتی است.

نماینده مردم رشت در مجلس   درباره وزیر پیشنهادی  نیرو نیز ، افزود: کار دشواری  پیش رو بی طرف است اما  با توجه به تجربه ای که دارد می تواند سیر صعودی  وزارت نیرو را   به نحو  شایانی  به جریان  بی اندازد بنابراین  بنده به ایشان رای موافق برای تصدی پست وزارت  نیرو می دهم.

 وی همچنین درباره کرباسیان وزیر پیشنهادی اقتصاد، گفت: یکی از حسن های کرباسیان  تیم کاری کردن ایشان  است که این امر در عرصه اقتصادی مزیت  بسیار کاربردی  به شمار می آید و این در حالی است که کارنامه اجرایی ایشان در گمرک مناسب بوده است و در این راستا  معتقدم ایشان می توانند  ساماندهی نرخ محصولات غذایی  را نیز  به  عنوان مثال  در دستور کار قرار دهند و در انتها به ایشان رای موافق برای تصدی پست وزارت می دهم.

حسنی جویباری  درباره وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، تصریح کرد: حرکت  روبه رشد آذری جهرمی  با سن جوانی  که دارد بسیار قابل تامل است و بنده شناخت آنچنانی  از ایشان ندارم، اما طی کردن جهشی   پیشرفت ها  در این جوان نشان از  استعدادهای مناسب  دارد و این در حالی است که پاسخ  های ایشان درباره نمایندگان سوال کننده  در  جلسات مختلف نیز  مناسب بوده است  و بنده به ایشان  رای  موافق برای تصدی پست وزارت می دهد.

وی همچنین درباره  وزیر پیشنهادی  صنعت و معدن و تجارت نیز خاطرنشان کرد:  شریعت نژاد با توجه به تجربیات که در امور بازرگانی دارد، می تواندگزینه مناسبی برای این وزارتخانه  باشد و پیش بینی بنده این است که ایشان رای بالای  از بهارستان  برای کسب کرسی وزارت بگیرد.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس، یادآورشد: انتظار داریم پس رای اعتماد شریعتمداری از  مجلس ایشان  به سمت حمایت از  تولید داخلی و کاهش واردات محصولات کشاورزی حرکت کند و در نهایت به ایشان برای تصدی پست وزارت رای موافق می دهم.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی