مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۱۷۷۵۱
زمان انتشار : ۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

محمود شکری:

شتاب در حل مشکلات اقتصادی و فقر زدایی با محوریت برنامه ششم ملاک رای مجلس به وزرا

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رای مناسب برای این بود که دولت هرچه سریعتر تشکیل شده و در راستای برنامه ها و وعده های داده شده برای حل مشکلات مردم حرکت کند، اظهار داشت: رای مجلس به وزرای دولت برای کمک به شتاب در تحقق وعده های انتخاباتی دولت و حل مسائل و مشکلات اصلی مردم بود.

به گزارش  محمود شکری در” ارزیابی رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی دولت”،گفت: رای بالا و قاطع نمایندگان به وزرا جهت همراهی و همدلی بیشتر دو قوه بود و این امر نشان می دهد که مجلس برای حل مشکلات مردم آمادگی کامل دارد.

وی با بیان اینکه این رای مناسب برای این بود که دولت هرچه سریعتر تشکیل شده و در راستای برنامه ها و وعده های داده شده برای حل مشکلات مردم حرکت کند، اظهار داشت: رای مجلس به وزرای دولت برای کمک به شتاب در تحقق وعده های انتخاباتی دولت و حل مسائل و مشکلات اصلی مردم بود.

نماینده مردم طوالش با تاکید بر اینکه رای مجلس به وزرای پیشنهادی دولت ، بر اساس جمع بندی کارشناسی و نه نگاه صرفا سیاسی بود، افزود: مجلس به دنبال این است که وزرا بر اساس برنامه ها و اهداف معرفی شده هرچه سریعتر کارهای اجرایی و رسیدگی به مشکلات مردم آغاز شود.

وی با بیان اینکه دولت باید بر اساس برنامه ششم باید برنامه ریزی های لازم را برای تحقق وعده ها و حل مشکلات انجام دهد که البته متاسفانه کمی در این مسیر کوتاهی از سوی دولت دیده می شود و تا اکنون قدم مثبتی برای اجرای برنامه ششم توسعه برداشته نشده است، بیان داشت: امیدواریم که رئیس جمهور و کابینه دوازدهم نگاه مثبت و خوبی به برنامه ششم داشته باشند و در چارچوب این برنامه اهداف و حرکت خود را طراحی نمایند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با ابراز امیدواری از اینکه دو وزارتخانه ای که اکنون بدون وزیر هستند، هرچه سریعتر وزرای مربوطه معرفی شود و با جدیت کارها در آنجا نیز آغاز شود، تصریح کرد: امیدواریم که دولت و کابینه با جدیت و توان بالا نسبت به حل مشکلات اساسی و اصلی مردم در حوزه اقتصاد و معیشت قدم بردارند و بیکاری و فقر را برطرف از بین ببرند./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی