مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۷۲۸۹
زمان انتشار : ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۸

جبار کوچکی نژاد:

سید محمد بطحایی از جنس آموزش و پرورش است/ وزیر پیشنهادی برمنابع مالی و انسانی این حوزه تسلط دارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه سید محمد بطحایی از جنس آموزش و پرورش است، گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برمنابع مالی و انسانی این حوزه تسلط دارد.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد درمورد وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، اظهار کرد: بطحایی وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت آموزش و پرورش از جنس فرهنگیان است.

وی افزود: سید محمد بطحایی از بدنه آموزش و پرورش است و مدیریت را از سطح پایین مدرسه شروع کرده است و تا به سطح کارشناسی و شورای عالی آموزش و پرورش و به سرپرستی این وزارتخانه رسیده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه او همه مراحل مدیریتی در آموزش و پرورش را تجربه کرده است، تصریح کرد: بطحایی به منابع مالی و نیروی انسانی آموزش و پرورش تسلط خوبی دارد و کارنامه منفی هم از خودش بر جا نگذاشته است.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه او می تواند با انتخاب تیمی قدرتمند مشکلات این وزارت خانه و فرهنگیان را برطرف کند، اظهار کرد: ان شاالله که نمایندگان خانه ملت به این وزیر گیشنهادی رییس جمهور رأی اعتماد بدهند

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی