مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۳۸۷۸
زمان انتشار : ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳

حسن خسته بند:

سپاه در قلب مردم ایران جا دارد | توطئه آمریکایی‌ها در منطقه توسط سپاه خنثی شد

نماینده مردم انزلی اظهار کرد: همگان آگاه هستند که سپاه پاسداران علاوه بر مردم نهاد بودن در قلب مردم ایران جا دارد.

به گزارش  حسن خسته بند نماینده مردم شهرستان بندرانزلی با اشاره به اظهارات وقیحانه رئیس جمهور ایالات متحده اظهار کرد: چنین غلط ها و اضافه گویی‌ها را پیش از این توسط معاونین و رئیس جمهور اسبق آنان در خصوص جمهوری اسلامی ایران شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال کاشت نطفه ای در منطقه بودند تا بتوانند خاورمیانه جدید را ایجاد کنند خاطرنشان کرد: آنها با صرف میلیاردها دلار به کمک فرزندانشان همچون داعش، القاعده و طالبان قصد حضور ده‌ها ساله در خاورمیانه را در سر خویش می پروراندند تا کشورهای منطقه را چپاول کنند اما این موضوع توسط سپاه پاسداران اسلامی جلوگیری و خنثی شد که دلیل عصبانیت آنها از سپاه پاسداران اسلامی به همین دلیل است.

نماینده مردم انزلی در مجلس با اشاره به مردمی بودن سپاه افزود: آنها یاد نمی دانند یا خود را به نادانی زدند زیرا همگان آگاه هستند که سپاه پاسداران علاوه بر مردم نهاد بودن در قلب مردم ایران جا دارد.

خسته بند با اشاره به توانایی و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: کشور اسلامی ما که در اوایل انقلاب توانایی تولید یک فشنگ را هم نداشت، توانست در حنگ تحمیلی در مقابل صدام و حامیان وی ایستادگی و مقاومت کند حال که انقلاب اسلامی توسط فرزندان این مرز و بوم به فناوری و علم روز دست یافته موجب ترس آنان شده است.

وی صحبت هایرئیس جمهور ایالات متحده را فقط و فقط از واهمه و هراس دانست و گفت: آنها هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند و در آینده نیز هیچ غلطی نمی تواند صورت دهند.

دیارمیرزا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار