مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۷۴۸۱
زمان انتشار : ۱۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶

جبار کوچکی نژاد:

سهم بالای خودروهای غیراستاندارد و جاده‌های غیر ایمن در بروز تصادفات جاده‌ای/ دولت به‌جای خودروهای خارجی تکنولوژی وارد کند

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به سهم بالای خودروهای غیراستاندارد و جاده‌های غیر ایمن در بروز تصادفات جاده‌ای گفت: دولت به‌جای خودروهای خارجی تکنولوژی وارد کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با ابراز نگرانی از آمار بالای مرگ‌ومیر در جاده‌های کشور اظهار کرد: یکی از عامل‌های اصلی در بروز تصادفات جاده‌ای ناایمن بودن جاده‌های کشور و غیراستاندارد بودن در ساخت آن‌ها است.

وی با اشاره به نقش خودرو در افزایش شمار جان‌باختگان جاده‌ای افزود: وجود خودروهای بی‌کیفیت و غیراستاندارد در کشور مزید بروز تصادفات جاده‌ای شده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عامل رانندگان در بروز تصادفات جاده‌ای گفت: در بین جاده‌های کشور بعضاً رانندگانی هستند که به دلیل شرایط فیزیکی و روانی توانایی رانندگی را ندارند و سهمی بالایی در بروز سوانح جاده‌ای دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آب‌وهوا و نقش آن در بروز سانحه‌های جاده‌ای بیان کرد: آب‌وهوا و شرایط اقلیمی در استان‌های مختلف باعث می‌شوند تا برخی از نقاط کشور و جاده‌های آن غیر ایمن شوند.

کوچکی نژاد بابیان اینکه خودروهای غیراستاندارد و جاده‌های غیر ایمن بیشترین سهم را در تصادفات جاده‌ای دارند خاطرنشان کرد: متأسفانه تولید خودرو در کشور انحصاری است و باعث شده تا بسیاری از فاکتورهای کیفیت در آن نادیده گرفته شود.

وی بابیان اینکه می‌توان بازار را از خودروهای خارجی پر کرد و در ایمن‌سازی تلاش کرد تصریح کرد: واردات خودروهای خارجی درست است که به کیفیت و ایمنی اضافه می‌کند اما جان اقتصاد کشور را می‌گیرد و تولید و اشتغال کشور را از بین می‌برد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تعرفه واردات خودرو به کشور افزود: سیاست‌هایی در رابطه با کاهش واردات خودروهای خارجی اعمال‌شده اما چون خودروهای داخلی توان رقابت ندارند همچنان خودروهای داخلی بی‌کیفیت تولید می‌شوند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان بر ضرورت ورود دولت در افزایش کیفیت خودروهای داخلی تاکید کرد و گفت: دولت باید به‌جای واردات خودرو فناوری و تکنولوژی‌های لازم را در افزایش کیفیت خودرو وارد کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی