مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۸۰۱۶
زمان انتشار : ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

جبار کوچکی نژاد:

سفر به استانها باید هدف داشته باشد/ این بازدیدها را که آقای رئیس جمهور و خیلی از وزرا و معاونین هم چندین بار انجام داده اند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر آقای جهانگیری و دیگر دوستان سفر خوبی است و مردم ما مهمان نواز هستند ولی سفر باید هدف داشته باشد. این آقایان چه چیزی را میخواهند افتتاح کنند؟!

به گزارش   جبار کوچکی نژاد با اشاره به یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی اظهار کرد: یاد و خاطره شهدای ۷ تیر و در راس آنها شهید بهشتی مظلوم را گرامی می داریم. آن ایام روزهای سختی برای نظام و انقلاب بود که هم درگیر ترورهای این چنینی و هم درگیر جنگ ۸ سال دفاع مقدس بودیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر جهانگیری و معاونین رئیس جمهور به استان گیلان خاطرنشان کرد: هرسفری در استان را به خیر و صلاح مردم می بینیم و ان شالله که گره های زندگی مردم را باز کنند و رونق اقتصادی پیش آورند.

وی با بیان اینکه معتقدیم مردم ما سادگی و صرفه جویی و انسان های ساده زیست را دوست دارند، تصریح کرد: متاسفانه ما شعار حکومت حضرت امام علی(ع) را سر می دهیم ولی خیلی با حکومت ایشان فاصله داریم؛ در حالیکه بعد از ۳۸ سال از انقلاب باید این فاصله را به حداقل می رساندیم. عملکرد ما مسئولین باعث شده که اینقدر فاصله داشته باشیم و عادت کرده ایم به پذیرایی های آنچنانی از مسئولینی که به استان سفر می کنند.

کوچکی نژاد همچنین ابراز نمود: سفر آقای جهانگیری و دیگر دوستان سفر خوبی است و مردم ما مهمان نواز هستند ولی سفر باید هدف داشته باشد. این آقایان چه چیزی را میخواهند افتتاح کنند؟

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: آیا فقط برای بازدید آمده اند، خب این بازدید را که آقای رئیس جمهور و خیلی از دیگر وزرا و معاونین هم چندین بار انجام داده اند. بازدید با سفر فرق می کند. بله افراد می توانند به طور غیر رسمی و بدون آنکه هزینه ای به استانها تحمیل کنند برای بازدید تشریف بیاورند.

وی اذعان داشت: اگر ۵ پروژه بزرگ ملی را خواستیم افتتاح کنیم و آن وقت یک مقام بلندپایه کشوری به استان بیاید همه ما خوشحال می شویم ولی اگر سفرها در این حد نیست نیازی به این همه تشریفات نمی باشد.

کوچکی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این سفرها هزینه بالا و نتیجه بسیار پایین برتی مردم نداشته باشد.

گیلانستان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت