مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۱۲۲۸
زمان انتشار : ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

سخنرانی هنرمندانه ظریف در نیویورک باید در دانشگاه های ایران تدریس شود/ ظریف مظلومیت ایران را اثبات کرد

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با سخنرانی هنرمندانه ظریف در نیویورک انتظار می رود منتقدان او متوجه شده باشند که چرا رهبری از وزیر امور خارجه تقدیر کردند.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، با اشاره به سخنرانی وزیر امور خارجه کشور در شورای روابط خارجی آمریکا در نیویورک اظهار داشت: ما متناسب با رفتار غرب رفتارمان را تنظیم می کنیم، اگر ترامپ بخواهد رفتار تحقیرآمیز نسبت به کشورهای منطقه اتخاذ کند، باید انتظار رفتار متقابل را داشته باشد، ما کشور صلح طلب هستیم و به دنبال آرامش در منطقه هستیم اما این آرامش را به قیمت آرامش در کشور خودمان مطالبه می کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبیعتا اگر کسی بخواهد آرامش ما را برهم بزند خواب را از چشمانشان می گیریم و این را حق خودمان می دانیم و کسی نمی تواند بگوید از این حق استفاده نکنیم.

وی با بیان اینکه ترامپ با رفتار جنون آمیز، نظم منطقه و جهان را برهم می زند، تاکید کرد: از مواضع مقتدرانه، عاقلانه و منطقی آقای ظریف  تشکر می کنم و منتقدین وزیر امور خارجه  کشور امیدوارم شرمنده باشیم زیرا ظریف ضمن اینکه خائن به کشور نیست از خیلی از کسانی صرفا ادعای می کنند و در حیاط خلوت همسایه داد می زنند، شاهد هستیم وزیر امور خارجه کشورمان در تریبون بیرونی، سازمان ملل و اجلاس ها از اصول و ارزش های نظام دفاع می کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان داشت: منتقدان وزیر امور خارجه الان متوجه شده اند چرا رهبری از ظریف تقدیر کرد و امیدوارم سخنرانی ظریف در نیویورک موجبات شرمندگی منتقدان بی انصاف وزیر را فراهم کند.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت:مواضع ظریف مواضع ملت ایران است که در زمان خود اخذ می شود، وزیر امور خارجه با حرکت هوشمندانه نشان داد که ایران به دنبال صلح است و بمب اتمی نمی خواهد در عین حال نشان داد آمریکا بهانه گیری می کند و دروغ می گوید، ظریف این مسائل را به روش خود به اثبات رساند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: افرادی که به روابط دیپلماسی آشنا نیستند انتظار داشتند ظریف از روز اول زیر گوش “جان کری” چک بزند  اما او مظلومیت ایران را به ترسیم کشید و انتظار می رود حرکت ظریف هنرمندانه در دانشگاه های ایران تدریس شود.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان
مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟