مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۶۲۸۷
زمان انتشار : ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۸

حسن خسته بند:

سبقت گرفتن ملت‌ها در ارائه خدمات رایگان به زائران و افزایش قیمت حمل‌ونقل در ایران/ جای خالی شبکه ریلی ایران-کربلا بیش‌ازپیش حس می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ایران نیازمند اتصال شبکه ریلی به کربلا است، انتقاد کرد: کشورهای همسایه در ارائه خدمات رایگان به زائران از یکدیگر سبقت می‌گیرند اما در کشور شیعه جمهوری اسلامی قیمت بلیت اتوبوس و هواپیما در ایام اربعین افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش  حسن خسته بند در واکنش به چند برابر شدن بلیت هوایی و زمینی در ایام اربعین، اظهار کرد: به دلیل ضعف کشور در حمل‌ونقل ریلی مشکلات عدیده‌ای برای مردم در ایام پرازدحام به وجود می‌آید و جای خالی شبکه ریلی ایران- کربلا بیش‌ازپیش حس می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه باید بسیج امکانات ریلی برای جلوگیری از افزایش قیمت بلیت در دستور کار قرار بگیرد، افزود: کسانی که در حمل‌ونقل ریلی هستند باید معتقد باشند که همه مسافرانشان میهمانان اباعبدالله حسین علیه‌السلام هستند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فعالان حمل‌ونقل باید تلاش کنند تا زائران رایگان به عتبات و عالیات مشرف شوند، گفت: اگر کسانی تنها به خاطر گرانی اتوبوس که در همین ایام اتفاق می‌افتد نتوانند به کربلای معلا مشرف شوند یقیناً معصیت کرده‌اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عشق و خدمت در دستگاه اباعبدالله علیه اسلام نیازمند فرهنگ‌سازی است، تصریح کرد: همه دنیا شاهد هستند که مردم در مسیر پیاده اربعین چگونه در حال خدمات‌رسانی به زائران هستند و این نوع رفتارها باید در جوامع انسانی تقویت شود.

خسته بند با انتقاد از گران شدن قیمت وسایل نقلیه نظیر اتوبوس و هواپیما در اربعین حسینی گفت: کشورهای همسایه در ارائه خدمات رایگان به زائران از یکدیگر سبقت می‌گیرند اما در کشور شیعه جمهوری اسلامی قیمت بلیت اتوبوس و هواپیما در ایام اربعین افزایش پیدا می‌کند که بسیار این وضعیت نامطلوب است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ضرورت دارد تا قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین کاهش پیدا کند، خاطرنشان کرد: همه متصدیان باید تلاش کنند تا این تجمع و راهپیمایی عظیم جهانی که در دنیا بی‌سابقه است تقویت شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟