مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۲۰۱۸
زمان انتشار : ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۹

جبار کوچکی نژاد:

سانحه آتش گرفتن نفت‌کش سانچی ملت ایران را رنجاند/ نجات دادن خدمه کشتی از ابتدا دور از انتظار بود

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به دمای بالای کشتی سانچی پس از آتش‌سوزی و ذوب شدن خدمه آن گفت: نجات دادن خدمه کشتی از ابتدا نیز دور از انتظار بود.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد  با اشاره به غرق شدن تعدادی از هم‌وطنانمان در سانحه کشتی سانچی اظهار کرد: از دست دادن هم‌وطنانمان در سانحه به آتش کشیده شدن کشتی سانچی یکی دیگر از رنج‌هایی بود که در تاریخ کشور ماندگار شد و همه ملت از این منظر در رنج هستند.

وی با اشاره به حجم بالای نفت در کشتی و ناامید شدن از نجات خدمه آن پس از آتش‌سوزی افزود: با توجه به اینکه کشتی سانچی دارای مقدار زیادی نفت بود، به آتش کشیده شدن آن عملاً عملیات امداد و نجات را به بحران دیگر تبدیل کرده بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه از ابتدا نیز نجات یافتن خدمه کشتی دور از انتظار بود گفت: در همان دقایق اولیه آتش‌سوزی و با ایجاد گرمای بسیار زیاد همه خدمه آن ذوب‌شده بودند و به نظر نمی‌رسد در صورت کاوش هم کسی سالم بیرون می‌آمد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأسف‌بار خواندن این حادثه دردناک خاطرنشان کرد: سانحه آتش‌سوزی نفت‌کش سانچی اتفاقی نادر بود و باید ابعاد آن حادثه موردبررسی و واکاوی قرار بگیرد.

کوچکی نژاد با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته از سوی دولت چین و هیئت‌های ایرانی حاضر در محل حادثه گفت: از بین رفتن هم‌وطنانمان در آتش‌سوزی کشتی از روی کم‌کاری‌ها نیست بلکه اتفاقی هست که متأسفانه هم‌وطنانمان را رنجانده است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی