مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۷۷۷۲
زمان انتشار : ۱۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

جبار کوچکی نژاد:

ساحل امین خزر را دستگاه‌های دولتی تصرف کرده‌اند/سهم استان گیلان در کابینه دولت آخر است‌

نماینده مردم رشت در مجلس با توجه به رایی که مردم گیلان به رئیس جمهور منتخب دادند به سهم استان گیلان در کابینه دولت به‌طور ویژه نگاه شود گفت: سهم استان گیلان در کابینه دولت آخر است.

به گزارش   جبار کوچکی‌نژاد ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان که با حضور معاون اول رئیس جمهور در استانداری گیلان برگزار شد اظهار داشت: اقدامات خوبی در حوزه‌های محتلف گیلان انجام شده است ولی با مشکلاتی مواجه هستیم که شاید به‌علت نرسیدن منابع کشوری به گیلان باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم استان گیلان در انتخابات ریاست جمهوری رای زیادی به رئیس جمهور منتخب دادند بیان کرد: سهم استان گیلان در کابینه دولت، نفر آخر است.

کوچکی‌نژاد تصریح کرد: انتظار داریم با توجه به رایی که مردم گیلان به رئیس جمهور منتخب دادند به سهم استان گیلان در کابینه دولت به‌طور ویژه نگاه شود و این انتظار را مردم گیلان و مسئولان گیلانی دارند.

وی با اشاره به اینکه همه جهانگیری را فرمانده اقتصاد مقاومتی کشور می‌شناسند اذعان داشت: باید به استان گیلان به‌صورت ویژه نگاه شود در حالی‌که درآمد سرانه گیلان نسبت به تهران ۴۰ درصد پایین‌تر است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درآمد سرانه گیلان حتی نسبت به استان‌های دیگر نظیر مازندران و اردبیل پایین‌تر است خاطرنشان کرد: انتظار داریم در دور دوم دوران ریاست جمهوری ‌روحانی شکاف بین استان‌ها کاهش یابد.

وی یکی از مشکلات کشور در بخش اقتصاد مقاومتی را یکنواخت نوشته شدن سند زیست محیطی کشور عنوان کرد و افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی ۴ هزار هکتار زمین در گیلان داریم که استخر پرورش ماهی و گاوداری در آنجا زده شده و متعلق به دولت است اما کجای دنیا دولت‌ها این کار را می‌کنند.

کوچکی‌نژاد تصریح کرد: ۱۷ هزار هکتار زمین در رشت وجود دارد که در آن صنوبرکاری انجام می‌شود در حالی که با تغییر کاربری این ۱۷ هزار هکتار می‌توان هزاران شغل ایجاد کرد و حتی می‌توان بدون تغییر کاربری در آن هزاران شغل ایجاد کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ساحل امین خزر را دستگاه‌های دولتی تصرف کرده‌اند و در سال چند روز برای افراد خاص بازگشایی می‌شود در صورتی‌که می‌تواند برای رونق گردشگری گیلان استفاده شود.

کوچکی‌نژاد خواستار تسطیح اراضی کشاورزی گیلان شد و اظهار داشت: تسطیح اراضی یک سوم اراضی از استان گیلان انجام شده و امیدواریم با همت دولت، مابقی اراضی کشاورزی استان نیز تسطیح شود.

وی با بیان اینکه جای خالی شهرک علم و فناوری در گیلان احساس می‌شود افزود: استانی که در تولید علم و دانش موفق باشد سرآمد استان‌های دیگر می‌شود و می‌بایست شهرک علم و فناوری با گرایش بخش‌های کشاورزی در گیلان احداث شود.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی