مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۶۸۱۹
زمان انتشار : ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

ولی داداشی:

زون‌های سرمایه‌گذاری بارانداز راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زون‌های سرمایه‌گذاری بارانداز راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است، گفت: افرادی که مایل به سرمایه‌گذاری در این بارانداز هستند نسبت به انجام مراحل اداری آن اقدام کنند.

به گزارش  ولی داداشی اظهار کرد: بر اساس نشستی که با مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران داشتم برای بارانداز راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا دو زون سرمایه‌گذاری متشکل از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی تعریف شده است.

وی با بیان اینکه زون‌های سرمایه‌گذاری بارانداز راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است، تصریح کرد: سیلوهای گندم، صنایع تبدیلی، انبارهای مختلف و امکانات موردنیاز برای توسعه صادرات و واردات کالا از طریق ریل از جمله پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری در این زون‌ها هستند.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی مجموع اراضی قابل سرمایه‌گذاری در زون‌های داخلی و خارجی را حدود ۶۰ هکتار دانست و خاطرنشان کرد: از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در زون‌های مذکور استقبال کرده و از آن‌ها حمایت می‌کنم.

داداشی با اشاره به اینکه افرادی که مایل به سرمایه‌گذاری در این بارانداز هستند نسبت به انجام مراحل اداری آن اقدام کنند، بیان کرد: تمام تلاش ما این است تا هم‌زمان با افتتاح بارانداز راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا پروژه‌های سرمایه‌گذاری شده سرمایه‌گذاران در زون‌های مذکور نیز به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی تکمیل و افتتاح راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا را باعث شکوفایی اقتصاد و اشتغال‌زایی جوانان بومی منطقه دانست و گفت: راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران زمان افتتاح بارانداز راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا را پاییز ۹۷ داده است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار