مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۵۴۰۸
زمان انتشار : ۰۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

مهرداد لاهوتی :

روند کاری مخابرات گیلان به یک معضل تبدیل شده است

لاهوتی با اشاره به اینکه مدیر مخابرات گیلان فردی مغرور بوده و هیچگونه ارتباطی با مسئولین استان ندارند گفت: ۷۰ درصد تلفن همراه حوزه انتخابیه بنده با مشکل آنتن دهی رو به رو هستند

به گزارش  ، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با روند کاری مدیر مخابرات استان گیلان خطاب به وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات هشدار داد.

نماینده مردم لنگرود خطاب به وزیر ارتباطات اظهار داشت: آقای واعظی شما  دوست خوب بنده اید و ارادت خاصی به شما دارم ولی انتخاب مدیرکل فعلی که به گفته شما کار غلطی بوده مشکلات فراوانی را برای استان و به ویژه شهرستان لنگرود ایجاد نموده است. علی رغم انتقاد استاندار باز هم حضرتعالی التفاطی به این موضوع نداشتید.

لاهوتی با اشاره به اینکه مدیر مخابرات گیلان فردی مغرور بوده و هیچگونه ارتباطی با مسئولین استان ندارند گفت: ۷۰ درصد تلفن همراه حوزه انتخابیه بنده با مشکل آنتن دهی رو به رو هستند و این نشان می دهد این مدیر توانایی بازکردن گرهی از مشکلات مخابراتی استان را ندارد.

نماینده مردم لنگرود در پایان تصریح کرد: شایسته است وزیر محترم ارتباطات در اسرع وقت نسبت به حل معضل فعلی مخابرات استان گیلان اقدام نمایند تا شاهد مراحل بعدی پیگیری موضوع باشیم.

دیار میرزا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟